[android] aktiváló kulcs steampunk engineer match 3 játék

Sziasztok, új játékomhoz adok kulcsokat, amit google play-en lehet kiváltani, visszajelzés szerzés céljából.
A játék neve Steampunk Engineer, ami egy “bogyós” match 3 játék, Az akció egy hétig tart, a kiváltott játék véglegesen a google fiókhoz kerül.

Szia , én szívesen kipróbálnám :grin:

Csatlakozom az elöttem szólóhoz érdekes gamenek tűnik szivesen kiiprobálom!

Én is kipróbálnám😃

Szia! Nekem is érdekesnek néz ki a játék, kipróbálnám!

Kipróbáltam a játékot, beleraktam 2 órát, és azt kell mondjam szórakoztató. Nagyon jól néz ki a játék, de lenne egy javaslatom. Mikor a 3, vagy több item eltünik, van egy itemenként más effect, ami szerintem idegesítő, mivel nem tudod folytatni egyből a játékot. Ettől független nagyon jó játék!

Értem, viszont pont az effekteket dicsérték mások, mert ad valami “látványt”. Szóval nehéz helyzetben vagyok ebből a szempontból. Köszi az észrevételt!

én is adnék egy pontot az effektekre, bár tarthatna rövidebb ideig

Szia ha lehet én is megnézném :smiley: Érdekesnek hangzik :smiley:

Szia engem is érdekelne.

Szia, én is kipróbálnám. :smiley:

Játék tesztelve.
Gond nincs vele egyszerű letisztult, a szürke füst az engem kicsit zavar de mással nincs gondom.

Hali. Engem is érdekelne. :smiley:

Szia. Engem is érdekelne.

köszi a tesztet, az akció még aug. 18-ig érvényes és van kb 10 kulcsom

Hali! Megnézném Én is ha még lehetséges.

Sziasztok, megfognak kövezni a fórum adminjai, de kénytelen vagyok ingyenessé tenni a játékot, így már feleslegessé válik a kódok osztogatása. Próbáltam az android piacot, bíztam benne, hogy működni fog, de egyszerűen a prémium játékok piaca szinte teljesen halott rajta, ha csak nem eleve híres játékokról van szó.

A játékot megtaláljátok google playen, később reklámokat fogok bele rakni.
Steampunk Engineer by Domonkos Gábor.

u.i.: MEG KELL VÁRNI, MÍG ÁTÁRAZZÁK INGYENESRE!!!