Angliai telefonhívások (zalkatás)

Igen azt majd mindenképpen megnézem

https://www.telefonszamkereses.hu/

https://hu.shouldianswer.net/

Ezeken az oldalakon be tudod jelenteni a számot, illetve rá tudsz keresni. Lehet, hogy valaki már jelentette.

Köszönöm a linkeket a magyar oldalon senki nem jelentette a külföldi 3 ember is jelentette és ők külföldiek és ők is zaklatásnak írták le

És ha pont egy angliai ügyvéd hív, hogy örököltél 1 millió fontot, amit átutalnak és csak egy párezer fontot kérnek ügyintézésre? Erről azért csak nem kéne lemaradni, nem? :smiley:

Majdnem. De napi 4-szer felhív.

Ennek azért realisan kicso az esélye. Majdnem, mint megnyerni a lottót. :slight_smile:

Ez egy poén. Bevett csalási módszer.

Jó lenne de nincs kint élő rokon.

Most már este is hív

szép magyar lányok problémai

Pár hozzászólással ezelőtt írtad hogy valószínűleg ismer mármint tudja a neved és azon szólított?
Másrészt tudom hogy kicsi dolog de töri az angolt?? vagy akcentussal beszél??

Hát ez az hogy tudta a nevem de nem tudom honnan. Furcsa angol akcentussal beszélt…
A telefonszám anya néven van.

Sajnos hasonló esetekben a számcsere bizonyult az egyetlen megoldásnak hosszútávon. Szolgáltató tud segíteni egy konkrét szám esetében, de ahogy írtad az is változik …

Mielőbb változtasd meg a számod illetve hogy amíg várakozol a rendőrségre addig nem hagy békén , ez nem normális dolog.

nem szeretnék számot cserélni, szóval marad a várakozás

Megértem ez esetben mégha zavaró is hagyd hogy csak csörögjön amúgy hányszor hív most egy nap?

ma 7-szer hívott

ma újabb telefonszámon hívott szóval most letiltottam az összes idegen bejövő hívást

:open_mouth: Huha hát ez kezd elfajulni…az első telefon beszélgetés alatt mit mondott??
Tudom várni szeretnél amíg nem tesznek valamit de szerintem ez már régen sok

Ezt mondta:
“Hello Boglárka? Á… Nice to meet you. Do you speak english?”
Ennyit mondott amire mondtam hogy nem és letette.