Angliai telefonhívások

Add oda egy szolid sorozatgyilkos hangú férfi ismerősödnek a telefont ilyenkor aztán kész. :smiley:

egyre inkább számcserét javaslok!
félelmetes :frowning:

hát majd csak vége lesz egyszer. :frowning:
most tiltottam minden bejövőt és hát majd lesz valami :confused:

Csak az a baj még ha nagyon ragaszkodsz is a számhoz hogy egyre elviselhetetlenebb lesz … Zavaró és ami az egész szituáció egy zaklató az egész .
Jobban tennéd ha lecserélnéd a számod.:open_mouth::confused:

Valamilyen szinten én megértem, ha valaki ragaszkodik a telefonszámához. Én sem cserélném le azonnali hatállyal egy ilyen ügy miatt. Főleg azért mert egy telefonszámom volt egész életemben (kb 15 éve használom ezt a számot, mióta az első mobilomat megkaptam), a franc se fog rögtön számot cserélni egy seggfej miatt. Inkább megpróbálnék utána menni a dolognak. De ez emberfüggő, hogy most kinek mennyi energiát ér ez meg. Azt is megértem, ha más nem így látja és inkább számot cserélne.

A telefonbetyárok előbb utóbb megunják úgyis. Ha nem akk megy majd a feljelentés zaklatásért.

Próbáltál már rákeresni a neten a számodra? Gondolok itt olyasmire, hogy pl egy jóakarótok megosztotta a számot valahol, ahol bizonyos ellenszolgáltatás reményében telefonálgatnak az életben kevésbé sikeres férfiak nőknek… na.

Amúgy számcsere lesz ebből szerintem is. Az tuti megoldás.

Update:
Most megyek a rendőrségre feljelentést tenni.

Mond mi volt a rendőrségen? Mit mondtak? :open_mouth: :worried:

Nem sok mindent ígértek. Elég nehéz kikérni egy külföldi telefonszámot. 3-4 hétbe is telhet de akkor sem biztos hogy meglesz. Remélni kell hogy egyszer abbahagyja.

De még egy kihallgatásra be kell hogy menjek.

Végülis csak 2019-et írunk… Ne hogy már ennyi idő lenne egy szám lekérdezése, még akkor is ha az külföldi + ez az országok közötti együttműködés sem akar nagyon működni :frowning:

Más törvények vonatkoznak Angliában mint itthon. Ha egyszerűen nem adják ki akkor jogsegélyt kell kérni és az Interpol-lal együtt lehet kikérni. Így lehet ilyen sok idő.
De 2 napja már nem kapok hívásokat. Szóval lehet hogy megunta.

Ez viszont jó hír reméljük a legjobbakat hogy abba is hagyta már

Igen egy ideje nem hív. Ma levettem a bejövőkre vonatkozó tiltást.

Örülök és remélem abba is marad
Most már tűnjön el végleg