Angliai telefonhívások

Add oda egy szolid sorozatgyilkos hangú férfi ismerősödnek a telefont ilyenkor aztán kész. :smiley:

egyre inkább számcserét javaslok!
félelmetes :frowning:

hát majd csak vége lesz egyszer. :frowning:
most tiltottam minden bejövőt és hát majd lesz valami :confused:

Csak az a baj még ha nagyon ragaszkodsz is a számhoz hogy egyre elviselhetetlenebb lesz … Zavaró és ami az egész szituáció egy zaklató az egész .
Jobban tennéd ha lecserélnéd a számod.:open_mouth::confused:

Valamilyen szinten én megértem, ha valaki ragaszkodik a telefonszámához. Én sem cserélném le azonnali hatállyal egy ilyen ügy miatt. Főleg azért mert egy telefonszámom volt egész életemben (kb 15 éve használom ezt a számot, mióta az első mobilomat megkaptam), a franc se fog rögtön számot cserélni egy seggfej miatt. Inkább megpróbálnék utána menni a dolognak. De ez emberfüggő, hogy most kinek mennyi energiát ér ez meg. Azt is megértem, ha más nem így látja és inkább számot cserélne.

A telefonbetyárok előbb utóbb megunják úgyis. Ha nem akk megy majd a feljelentés zaklatásért.

Próbáltál már rákeresni a neten a számodra? Gondolok itt olyasmire, hogy pl egy jóakarótok megosztotta a számot valahol, ahol bizonyos ellenszolgáltatás reményében telefonálgatnak az életben kevésbé sikeres férfiak nőknek… na.

Amúgy számcsere lesz ebből szerintem is. Az tuti megoldás.

Update:
Most megyek a rendőrségre feljelentést tenni.

Mond mi volt a rendőrségen? Mit mondtak? :open_mouth: :worried:

Nem sok mindent ígértek. Elég nehéz kikérni egy külföldi telefonszámot. 3-4 hétbe is telhet de akkor sem biztos hogy meglesz. Remélni kell hogy egyszer abbahagyja.

De még egy kihallgatásra be kell hogy menjek.

Végülis csak 2019-et írunk… Ne hogy már ennyi idő lenne egy szám lekérdezése, még akkor is ha az külföldi + ez az országok közötti együttműködés sem akar nagyon működni :frowning:

Más törvények vonatkoznak Angliában mint itthon. Ha egyszerűen nem adják ki akkor jogsegélyt kell kérni és az Interpol-lal együtt lehet kikérni. Így lehet ilyen sok idő.
De 2 napja már nem kapok hívásokat. Szóval lehet hogy megunta.

Ez viszont jó hír reméljük a legjobbakat hogy abba is hagyta már

Igen egy ideje nem hív. Ma levettem a bejövőkre vonatkozó tiltást.

Örülök és remélem abba is marad
Most már tűnjön el végleg

Engem is hívott egy angliai szám már 2x az elmúlt pár napban. Nem vettem fel. Valószínűleg egy netes bolt adatbázisából lophatják ki az adatokat innen tudják a nevet is. Pont akkoriban rendeltem Amazon.de-ről, ott is meg van adva a telefonszámom még gondolkodtam is, hogy vajon milyen nyelven keresnének? Angol, német vagy magyar? Így az is eszembe jutott, hogy a rendelésemmel kapcsolatban van valami gond de aztán úgy voltam vele, hogy azt inkább e-mailben közölnék velem. Manapság már szinte naponta lehet olvasni feltört adatbázsokról, onnan aztán az is kiderülhet érdemes e csalással próbálkozni az illetőnél.

Tegnap megvolt a kihallgatás. Mint a hívás listámból kiderült összesen 14 nap alatt 98 alkalommal hívott.
Dúrva
Azóta hála Istennek nem hív.
Nem sok esély van rá hogy meglesz, de ha már mást nem fog hívogatni nekem az is jó.

És mi volt a meghallgatáson?? Nem indítanak nyomozást??
Remélem hogy meglesz az illető

Igen, nyomozás indult ellene bűncselekmény elkövetésének ügyében de nem biztos hogy meglesz.

Várjuk a fejleményeket de nagyon remélem hogy elkapják.