Angolul levelező és társalgó partnert keresek! :D

Hülyén fogalmaztam meg, de segítséget szeretnék kérni. Ha lenne valaki, aki heti egyszer tudna velem angolul levelezni és/vagy angolul beszélgetni, az nagyon sokat segítene.

Szia szívesen segítek, viszont had kérdezzem meg, nyelvvizsgára készülsz? :smiley:

Köszönöm. :slightly_smiling_face: én már nem készükök semmire, egyszerűen csak szeretnék “megtanulni angolul”. Tudok angolul, csak olyan gátlásos vagyok a beszédben és annyira máshogy gondolkodom magyarul, hogy utolsó esélyem, ha valaki beszélget velem :grinning:

Hehe jah ezt meg tudom érteni, én is ilyen voltam 7 éve amikor elkezdtem napi szinten használni a nyelvet :slight_smile:

Ha több emberre is ír neked az baj?

Ha ez a kérdés nekem szól, akkor a válaszom dehogy baj. :slightly_smiling_face:

:blush: persze, h neked szólt. :wink:

nekem is ez a problémám… igazából amit mondanak rögtön megértem, meg ha szöveges beszélgetésről van szó egyből megy a reagálás, de ha elő beszélgetést kell lebonyolítani nagyon sokszor még a magyart is elfelejtem… ha most itt angolra váltana a fórum meg se érezném, de beszélgetni…

Nekem is a beszéddel volt problémám, de szerencsére nálunk van céges angol oktatás, aztán kaptam egy nagyon jó anyanyelvi tanárt, aki nagyon sokat segített. Ha gondolod nyugodtan írhatsz forumon is privátban és beszélgethetünk.

Sziasztok! @ursulinerplatz nem tudom hogy megfelel-e az ígényeidnek s az érdklődési körödnek, de mindenképp ajánlani tudom @kopicraftwork streamjeit. Angol nyelven többnyire angol chattel, jó hangulattal. Többnyire a VR chatlakök vagyunk ott viszont megesik hogy beesik 1-2 angol emberke is. A következő stream holnap ( 2018. 01. 05.) lesz itteni idő szerint estefelé.

Itt a twitch link hozzá: https://www.twitch.tv/kopicraftwork

Köszi szépen Kispili! Totál Király vagy! :ok_hand:t2::+1:t2::smile::smile:

Ha valakinek van az angollal gondja, akkor az nyugodtan írjon, legyen ez akár chat, akár bármi más.

nekem is vannak gondok, bár sajnos én sosem tanultam. viszont kénytelen vagyok használnimivel külföldön élek :slight_smile

Annyira jófejek vagytok, nagyon hálás vagyok ezért a közösségért :slightly_smiling_face: Kapom sorba a leveleket. Aki hasonló cipőben jár, mint én annak hajrá!

Szia! :slight_smile:
Én tavaly szereztem meg a középfokú nyelvvizsgámat, és ha úgy van szívesen segítek. Nekem sem ártana még fejlődni, és gyakorlat teszi a mestert. :smiley:

Nagyon szívesen segítek én is, ha esetleg nem lennénk elegen :wink::blush:

Így olvasgatva ezt a topicot rájöttem, hogy nekem sem ártana egy kis gyakorlás.
Én eddig nem tudtam, hogy @kopicraftwork angolul streamel. Ezt tudva, mindenképpen benézek hozzád legközelebb.

Halihó! Igen angol legnagyobb százalékban. De van hogy magyarul is… Mindenképp kukkants be ha tudsz. Holnap leszek. Nektek este felé, kb 22-22:30 körül :grin:

Én sem tanultam soha , rám ragadt az évek alatt. :slightly_smiling_face:

Mindenképp ott leszek.:slight_smile: