Anime pajtik! :D

Azéert hoztam létre ezt a bejegyzést hogy hátha találok WoW/Anime pajtikat! :sweat_smile:

Segítség rajzfilmmel kapcsolatban

Szia én animéket nézek :smiley: wowozni nem szoktam.

Anime nekem is a favorit, de a wow nem fogott meg. :smiley:

Hi boys.
Én is az anime tábort erősítem, a wow-ból kiszáltam wotlk után

Hali.
A wow-ot valamikor cat-ánál hagytam abba de az anime/manga imádat az megmaradt :smiley:

Én annyira már nem élem a WoW -ot, hogy havi szinten fizessek az eredetiért, így törtön játszom, amikor épp kedvem van. Anime csak 1-2 fogott meg. :slight_smile:

WoWozni én is csak ritkán játszok de Animet majdnem mindig nézek mint most is. :wink:

Csak a Dragon Ball :smiley: minden mennyiségbe :slight_smile:

Dragon Ball kiskoromban néztem de mostanában inkább másokat szoktam nézni. :smiley: Pl.Fairy Tail, Tokyo Ghuol, High School of Dead meg Ilyesmik!

Nekem a Log Horizon az egyik nagy kedvencem aki még nem látta annak csak ajánlani tudom :smiley:

Én a Drifters-t tudom ajánlani! :smiley:

Én az 500+ megnézett animevel még kispályásnak számítok, de én is az ők táborát erősítem :slight_smile:

Azt azért nem nevezném kispályásnak :smiley:

Az igazi otakukhoz képest hidd el, hogy az :smiley:

Az 500+ elég szép teljesítmény! :smiley:

Ebben a topicban otthon érzem majd magam :smiley: Minden nap animezek szóval ha bárki beszélni akar bármelyikről vagy esetleg szeretne nézni valamit, de nem tudja mi is legyen. Az csak írja le milyen műfajt szeret és adok pár tippet :smiley:

WoW for Life!

Olyan jó érzés ennyi Anime fant látni! Én Erdélyben születtem és élek és a környezetemben olyan sok Anime imádó nincs nagyon. Köszi mindenkinek ebben a bejegyzésben! :wink:

Én régebben játszottam Wow-ot, de csak a 3. kiegészítővel bezárólag. Ami az anime-t illeti mostanság is nézek pár sorozatot. Meg van “pár” manga is amit olvasok.

Helló, az anime-kben én is benne vagyok, kedvencek: Naruto/Naruto Shippuuden (lehet kövezni :sweat_smile: ), HunterxHunter, Psycho Pass, AoT, Ereased, My Hero Academia, meg még egy pár :smiley: A wow-ba én is a wotlk-s időkben kóstoltam bele, és szálltam is ki belőle, de persze semmi bajom vele :smiley: