Anime pajtik! :D

Érdekes vagy jó? Legyen mind a kettő. :smiley: Én azt szeretem, ha a történet képes annyira bevonzani, hogy ne akarjam letenni, sőt, bennem van, hogy megakarjam nézni mégegyszer és mégegyszer és mégegyszer. Persze évek alatt, nem pedig állandóan. Sok olyan anime sorozat van amit többszőr néztem végig, mert volt olyan érdekes a sztori, hogy magával ragadjon és volt olyan jó a képi világ, hogy elálmuljak.

Viszont elég sok animét adnak ki így az évszakokban, elég nehéz valami nagyon újat találni. Egyébként, ami érdekel engem ebből a szezonból az a THE REFLECTION. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan oldják meg. :smiley:

Szerintem lesz azért sok jó dolog ebbe a szezonba (nem azt mondom h egyedi)
Pl:
Katsugeki Touken Ranbu (video játék feldolgozás) ufotable csinálja szóval a látvány szép lesz (lásd Fate/stay night)
Fate/Apocrypha - A1 pictures
The Reflection Wave One
Knight’s & Magic - Action fantasy
Jikan no Shihaisha - No9 project

meg lesz folytatás,dráma ,szerelem,iskolaiélet megint dögivel is meg minden . Bár elég szegényes a felhozatal :smiley:

@Stein-Sama hát megnéztem ezeket a nyáriakat… a Knight’s & Magic meg a THE REFLECTION megfogott, a többi annyira nem, marad melléjük a Boku no Hero Academia :smiley: esetleg végre végignézem a Log Horizon-t

@sooty_hu @manami7 nemrég befejeztem a Boku no Hero Academia első évadát és elég érdekesre sikeresedett holnapi nap folyamán neki kezdek a második évadnak.
Köszi mindkettőtöknek az ajánlást. :slight_smile: :slight_smile:

Nincs mit, örülök, hogy tetszett! :wink: Futó anime, úgyhogy hetente érkezik a folytatása. @kuronkensi

Tudom, hogy fut, most nézem, hogy eddig még csak 10 rész van (amiről tudok), de nem akarom megvárni, hogy ki jöjjön a maradék 15 rész és inkább akkor nézem heti szinten. @manami7 :slight_smile:

Kezd a 10 résszel baszo lett :smiley:

Nem nézem rendesen sorba. Sose szerettem ha egy jó animebe úgy kezdek bele, hogy mondjuk először megnézem a 10 részt, ha már belekezdek valamibe akkor az legyen sorban.

Gondoltam :smiley: én is sorba nézem de ez a rész tényleg jo lett :smiley:

Feldobok egy közkedveltebb sorozatot, és kíváncsi vagyok hogy aki látta ezt annak mi a véleménye róla :smiley: Ez a sorozat… igazából nem is sorozat csak egy évad, ami az Attack on Titan S2. Ki mit gondol erről az évadról?

Nekem személy szerint az a véleményem hogy az első rész az nagyon komolyra sikerült, amikor vége lett vagy fél percig néztem a képernyőt majdhogynem tátott szájjal. Viszont innentől kezdve ez a nagy fellendülés egyre jobban apadni kezdett, ilyen szolid lefutó pályát kezdett el leírni a sorozat. Jött pár felesleges filler, mondjuk Ymir története legalább érdekes volt. Nem éreztem az első évad hevét ebben, a titánok sem voltak annyira agresszívek, azt meg hogy kik a titánok meg már jóval hamarabb meglátta mindenki mert el lett kismillió helyen spoilerezve, szóval ez sem volt úgy mond újdonság. Azt gondoltam hogy sok dolog meg lesz válaszolva és sok új dolog merül fel, erre inkább csak a második tippen jött be, mert nem sok mindenre kaptunk választ és azok is enyhén homályosak voltak. A befejezés meg… nem tudom kicsit érdekesebbre számítottam, bár az igaz hogy a 2018-as S3-ra ezzel nagyon rá mutattak. Persze szimplán csak azzal hogy még mindig nagyon sok minden maradt magyarázat nélkül. (Tudom a mangában valószínűleg sok minden kiderült, de én nem olvasok mangát)

A megvalósításról meg csak annyit tudok mondani hogy nagyon sok helyen lett a grafika nagyon szép, viszont ugyanennyi helyen lehet érezni azt is hogy alacsonyabb volt a költségvetés vagy csak kevésbé képzettek az animátorok. Azt vártam volna hogy letolnak ebből az évadból is 24 részt, de csak 12-t kaptunk :frowning: Ilyen az élet :smiley: Minden esetre az biztos hogy várom a következő évadot, amiről még csak annyit lehet tudni hogy 2018, gondolom valahogy így lesz mint ez.

A második évad egyáltalán nem volt filleres. A manga szerint mentek az események, kisebb részleteket változtattak csak.

A második évad egy arcot dolgoz fel a mangából. Magában ez az arc csak egy kezdet, ami megalapozza a következő arcok eseményeit. Bár itt is kiderült pár dolog, de inkább a következő arcok lesznek eseménydúsabbak.

Látvány szempontjából nekem a második évad annyira nem tetszett. A karakter ábrázolása valahogy… az első évadban jobban tetszett. Meg a halálom, hogy mennyire akarják Levit bishinek beállítani. Rosszul vagyok tőle xD

Személyes véleményem az. hogy elég érdekesre sikeredett ez az évad, teljesen a mangat követte , ha jól emlékszem (kicsit régebben olvastam) egyedül ymir történetét hozták előrébb (csak a 89 fejezetben van így részletezve).
Én hiába olvastam a mangat még így is meglepődtem néhány dolgon. Megosztottak egy pár érdekességet csak elégé rövid évad lett belőle, megint úgy fejezték be szerintem mint az első évadot egy baszó résszel.

Látvány nekem volt olyan pillanat amikor nem adta annyira de tűrhető volt. Az SnK volt az ami megmutatta a Wit Studio munkásságát számomra igaz még nem ismerek sok olyan animet amit ők készítettek.

Nekem főleg az első és a hetedik rész volt az amit tetszett. legjobban az tetszett, hogy nem elkezdték előröl számozni hanem folytatták az eredeti sorrendet(ez csak egy ilyen személyes dolog).

Összegzésnek a végére annyi, hogy nagyon jó évadot sikerült készíteniük és remélem a harmadik már azért 24 részes lesz van bőven hozzá alapanyag. :smiley:

Esetleg látta valaki rajtam kívül a Mahou Tsukai no Yome anime meglévő két részét? :slight_smile: Ha igen, mi a véleményetek róla? Én konkrétan beleszerelmesedtem. :flushed: Kár, hogy hónapokat kell várni a harmadik részre, illetve folytatásra. (The Ancient Magus’ Bride)
Erősen ajánlom ezt az animét! :slight_smile:

Már láttam és kíváncsian várom a harmadik részét is, meg majd az ebből induló animet is majd az őszi szezonban fog indulni 24 résszel, remélem lesz majd hozzá magyar felirat is. De az biztos, hogy egy nagyon jó anime, még a mangajába is beleolvastam. :slight_smile:

Én nem bírtam kivárni, elolvastam mangában is a 3 fejezetet (mert fent van a harmadik is, csak az utolsó 2 rész szerkesztés/fordítás alatt van), és megint fangörcsöt kaptam. :smiley:

Gondolkodom, hogy belekezdek a Manga olvasásába mert úgy keresek valamit amit olvashatok. Egy ismerősöm ajánlására beleolvastam a citrus mangaba de abból már két hónapja nincs úgy fejezet angolul-se.

Ha tudsz ajánlasz valami jó mangat esetleg és egy linket is ha dobsz mellé azt megköszönném. :slight_smile:

Az a baj, hogy nem igazán vagyok mangás, inkább animés. Ezt is csak azért kezdtem el, mert nagyon elnyerte a tetszésem és érdekel. :smiley: De, ha belebotlok valami jóba, átdobom neked.

Nem manga ötlet, de ha telefonon szeretnél olvasni, akkor: ACV (A Comic Viewer). Felmásolod a telóra zip-ben vagy rar-ban (már nem emlékszem melyiket szereti jobban) a fejezeteket és nagyon fainul lehet olvasni rajta. :wink:

Köszi @manami7 :slight_smile:

@muffinhamster köszi majd ránézek úgyis akkor szoktam főleg olvasni ha megyek valamerre.

http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.741

Csodálom hogy ezt még senki se említette :slight_smile: Pedig itt jó páran szeretik a deep témákat. Apropó nem tudtok valami jó mangás oldalt angol illetve ha létezik magyar ahonnan lehet szemezgetni? Online olvasni oder letölteni? Az se baj ha van valamennyi fee pár dollár vagy akár havi dij.

Főleg a Hunter X Hunter manga kötetei érdekelnének de azért jó lenne ha lehetne szemezgetni másból is mert ötletem az van. Lassan 10+ éve nézek animeket de a mangák világa még ismeretlen.