Anime pajtik! :D

Ez valami hatalmas most láttam először de nem hiszem hogy utoljára, a Gamers anime op-ban is van egy pubg jelet ha jól tudom ( igen tudom hogy a zene az az csak nem tudtam megfogalmazni magam).

Sziasztok én kis koromba DB-vel kezdtem lassan 20 éve animézek elég gyakran sose fogynak el.
A Narutot is az elsö résztöl kezdve végig toltam ahogy volt uj rész már néztem is rengeteg kedvenc anime van de a Narutobol lesz az örök Kakashi első számú kedvencem a storyk amiket kaptak a karakterek és az egész ki bontakozása valami fergeteges tudom sok filler van benne annak ellenére egy mester mű és a lezárása ezen az animén bögtem a legtöbbet pedig karcolom lassan a 30-at is remélem találok még ilyen szuper animéket.

Hajrá minden anime fan-nak!

@bazsamaci24 az azért szép idő annó régen én a DB-n nőttem fel de mai napig nézek animeket lassacskán lesz vagy 400 anime amit láttam.

Van itt olyan aki esetleg olvasta a UQ holder mangat, mert most kezdtem bele az animebe és gondolkodom, hogy elkezdjem e olvasni a mangaját vagy kinek mi a véleménye róla.

@kuronkensi Én már olvastam, szerintem nagyon jó kis manga. Tele van harcokkal. Vannak vicces jelenetek. Bizonyos részekben a Negima! sorozatban történt dolgokra is utal. De nem kell félni attól, hogy nem fogod érteni, mert érthető. A sok harc jelenet miatt, van olyan, hogy még olvasni sem kell. Ha az animét végignézted és tetszett, akkor a manga is tetszeni fog. :slight_smile:

@crmmm1101 azért is gondolkodtam azon, hogy elkezdem olvasni mert heteket várni egy új részre sok idő főleg úgy hogy csak 12 részes lesz.
Az elődjét a Mahou Sensei Negima animet láttam csak a végén van egy pár dolog amit nem értek benne annak is majd lehet el olvasom a mangaját.
Köszi azért a gyors választ.

@kuronkensi Hát igen, az említésre méltó magyar fansub oldalak, akik minőségi fordítást végeznek, nagyon sokat késnek a részekkel. Ajánlom, ha tudsz angolul akkor nézd angolul az animét, vagy olvasd angolul a mangát. A 12 részes animékhez is hetente jönnek az új részek. Így vagyok én jelenleg most a Borutoval, minden szerdán délután 1-2 órakor jön az új rész. Ahogy nézem az UQ HOLDER! az minden hétfőn van.

@crmmm1101 ebben igazad van, hogy késnek dehát ha egyszer igényes amit csinálnak nem nagyon zavar. Szoktam animeket nézni angol felirattal is, ha sokat kell várni arra, hogy legyen fordítás belőle ez volt pl a Fate Kaleid liner prisma illya movie-val is (remélem majd az rrfs csapat) megcsinálja hozzá a magyar feliratot azért.
A Borutot én már személy szerint nem nézem elég volt a 700 rész Naruto.

A UQ holder mangat már el is kezdtem olvasni csak lassan haladok vele mert közben más dolgom is van.

Ha már manga, nekem nagy kedvenc volt a The Breaker. Koreai, de a jobbik fajtából.

@vilmos1000 Fairy Tail? igaz nem ninjonos, de nagyon tudom ajánlani ha még nem láttad :slight_smile:

@vilmos1000 Ajánlom a Drifters-t. Sok-sok hentelős és szabdalós jelenettel van teli, de nekem a kedvenc “ninjonos” animém :smiley:

ÓÓÓÓ az nagyon állat egy anime tényleg érdemes megnézni imádtam remélem hamar jön a 2 évad!

@bazsamaci24 Jövő tavasszal elméletben jönni fog, de ez nem annyira biztos.

@crmmm1101 nagyon is igazad volt a UQ holder magával kapcsolatban tegnap este olvastam el a legfrisebb fejezettel együtt de valami hatalmas. Nagyon sok minden így már értelmet nyert számomra, kár, hogy sok mindent kihagynak az animeből vagy kicsit máshogy tőrténik de nagyon jó alapstorival rendelkezik.

Sziasztok!

Látom mennek az anime ajánlások, meg ki miken nőtt fel.
Gondoltam leírom én is.

Amiken felnőttem: Yu Yu Hakusho; Shaman King(a betétdalát még mindig tudom x,D); Naruto(sajnos az anime ellaposodott úgy hogy a nagyokat szinte kivétel nélkül mangában fejeztem be.
Viszonylag régiek és kedvencek: D.Gray Man; Full Metal Panic; Full Metal Alchemist; Inuyasha.

Amúgy ajánlom még az Afro Samurai-t :smiley:

Animeből néhány ami így beugrik és jó volt:

Casshern Sins, Psycho Pass, Chrome Shelled Regios, Log Horizon, Darker than Black, Kingdoms, Blade of the Immortal, Berserk, Black Cat, Blood plus, Kaze no Stigma, Claymore (manga jobb), Code Geass, Samurai Deeper Kyo, Samurai Champloo, Soul Eater, D Gray Man, Code: Breaker, Sousei no Onmyouji, Tales of Symphonia, Zestria, Abyss, Mirai Nikki, Tokyo Ghoul, Valkyria Chronicles, Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri, Gun x Sword, Kuromukuro, Kara no Kyoukai

@zelfacsizi a Sámán Király opening-jét még a mai napig eszembe jut hatalmas volt akkor régen főleg mai fejjel viszagondolva pedig annyira nem vagyok még idős röpke 21, nemrég gondolkodtam, hogy újra kéne nézni.
A narutoban igazad van annyi, hogy én végignéztem, de már előtte olvastam a mangat is, de már a borutot azt már hanyagolom túl sok volt az a 700 rész.

Akkor csatlakozom én is a sorhoz :slight_smile:

Számomra az örök kedvenc, aminek a nézése közben beleszerettem ebbe a műfajba: Ghost in the Shell (akár a filmek, akár a sorozat)

Ami szintén a kedvencek listáján szerepel a teljesség igénye nélkül: Cowboy Bebop, Animátrix, Fullmetal Alchemist (és Brotherhood), Trigun, Full Metal Panic (és Fumoffu), Death Note …

Ezt én is imádtam :smiley:

Sziasztok :slight_smile: Én is nagy anime fan vagyok ^^ Örök kedvencem a Naruto :heart: Vele nőtem fel és nagyon a szívemhez nőt!

Akkor most én is beszállok a jelen témába, hiszen én magam tudnék lenni egy hadsereg, ha anime a téma. Nagyon örülök, hogy ha ennyi cimbora ékesíti a ninjon közösséget, hiszen mint tudjuk, “a manga is lehet tankönyv, ha megfelelően olvassuk.” Ugyan ez igaz, az animékre.
A kedvenceim listája túl hosszú lenne, így inkább egy listát linkelek nektek.:
http://animeaddicts.hu/mylist.php?62830.anime

https://myanimelist.net/animelist/Niigaki :smiley: nekem ilyen de még szerkesztés alatt van :3