Anime pajtik! :D

Hat oszinten megmondva hihetetlen h ennyi anime kedvelo van a ninjonok kozott. Akkor en is mondom a kedvenceket : Naruto(shippudenes persze a boruto) , fullmetal alchemist(brotherhood), attack on titan(best), inuyasha

Persze a korábbi listám csak egy töredéke a ténylegesen látottaknak, ugyanis lusta vagyok csak azért 1 teljes hétig bújni az AA-t a szabad időmben, hogy minden animét felvegyek a listámra, amit már láttam. Inkább animkézek, meg game-elek helyette.

Ráadásul szó szerint csak a töredéke, mert 3-4-szer annyit láttam, mint amennyi a listámon szerepel. 15 év alatt összejön már ennyi.

Én is így vagyok vele :,D

Hat en nem nezek olyan sok animet de amiket felsoroltam azokat mindig ujra nezem

Én pl most nézem sokadjára a Date A Live sorozatot…

En meg most mar szeretnek uj animet nezni de nem tom melyiket nezem

1646_render_Bleach

Egyik kedvenc, mondjuk profilképből kitalálható, de ha mégsem, itt egy kicsit nagyobban :slight_smile:

@gamerbiancsi Ha megmondod, hogy milyen animére gondolsz, kaphatsz tőlem ajánlatokat.

En az olyasfajta animeket szeretem amik ilyen haborus temajuak tehat momdjuk olyasmi mint pl az attack on titan

Én már írtam feljebb de nem tudom, hogy írtam-e az új kedvencemet amit teljesen véletlen találtam meg. Még év elején kerestem valami baszó ninjonos animét de valahogy nem találtam kedvemre valót (ha tudtok jöhetnek a tippek). Aztán valahogy eljutottam a sport animékhez. Látom van sok baseballos, meg kosaras, és egy röplabdás. Nincs nagy népszerűsége, viszont én nagyon szeretem a sportot. Mondom akkor jöhet a Haikyuu —> Másfél hétután be is fejeztem az egész szériát, azóta még vagy háromszor néztem újra.

Haikyuu jópofa. Volt valami jobb baseballos. de nem ugrik be a neve. Kosaras gondolom a Kuroko no basket, az sem rossz.

Ninjonosból ha kimaradu: Blade of the immortal, Samurai Deeper Kyo a két kedvencem.

Kész, nem bírom abbahagyni. Megvan az új kedvenc animém :smiley:
Black Clover
Hajnali 1 van és nem bírok leállni ez mennyire lehet káros? :thinking:

Kinek volt még ilyen hogy nem bírta abbahagyni a részeket?

Én a Death Note-tal voltam így :smiley:

Én is rá találtam a bestre :smiley: Akame ga killt kezdtem el nézni 15 részen vagyok túl de nagyon tetszik

És nem zavar/idegesít Asta hangja? én nem bírom hallani, inkább olvasom a mangát :smiley:

üdvözletem :slight_smile:

úgy érzem egy igazi gyönygszem fog terítékre kerülni jövőre :3 Igazi Ninjonoknak @TheVR_Jani

Valami nekem nem stimmel a trailerrel, de klassz lesz, ha lesz egy ilyen anime movie.

Még éppen bírom. :slight_smile:
Valószínűleg nekem is manga lesz ugyanis ma jöttem rá h az anime még csak a 9. résznél tart. Ilyenkor ha nem bírom szokok rá a mangára szinte mindig :slight_smile:

Most én is találtam egy újat. Food Wars a címe. Most tartok az első évadnál de így még mindig nem hiszem el, hogy mit látok :smiley: . Teljesen vállalhatatlan benne a fansevice, de attól még valahogy kurva jó nézni, mert nagyon jók a karakterek és a humora.

En megtalaltam az uj kedvencemet ez pedig a re zero amit a batyam mutatott meg igaz nem sok reszt lattam meg belole de nagyon tetszik