Anime pajtik! :D

@Talani gondolom a Shokugeki no Soma-ra gondolsz így angol cím alapján de az egy nagyon is fasza anime. Én most nézem a harmadik évadát de nekem nagyon adja.
Kíváncsi vagyok mi lesz még benne.

Igen azaz, csak az angol neve hamarabb ugrott be.
@gamerbiancsi Na az egy nagyon jó, és érdekes anime. Nem azt a szokásos formulát követi, hogy itt van a főhősünk, és gyerünk öljük meg ezt meg azt. Persze az is van benne. Hanem inkább karaktereket épít több részen át, így egy nagyon jó alapot biztosít a jövőre. Emellett ott van az a világ, ami tele van mindennel, mint egy Gyűrűk ura. Várom már a folytatást.

En is mar nagyon kivancsi vagyok ra. Sztem nagyon ra fogok fuggni mint a narutora es az attack on titanra

Elvileg jövőre jön a második évad. Mint ahogy az Aon-nak is a harmadik. Jó kis év lesz.

Ha szeretitek az érdekes animeket, és esetleg kimaradt, erősen ajánlom a Psycho Pass-t, főleg az első évad zseniális.

Az biztos

@gamerbiancsi
Jó anime is a Re:Zero. Amit mellé még ajánlani tudok, az a Isekai wa Smartphone to Tomo ni. Hasonló alapokon nyugszik, csak kevésbé dark. Vagy a No Game No Life című csodát. Esetleg az Isekai no Seikishi Monogatari, amivel még a másvilág szerelmeseit megtudom támadni, és imádtam is. Max még az épp-hogy kategória gyöngyszeme, az Outbreak Company.

@meteoric87
Nekem a Psycho Pass nem jött be annyira. Nem rossz, csak nem fogott meg. Én személy szerint inkább a Ghost in The Shell animét javaslom. Vagy ha elvontat keres az ember, akkor ott a Mirai Nikki. Remek történeti alap, csodás főszereplői fejlődés, és meglepetések egész sora.

Ok majd belenezek is

Ghost klasszikus, ahhoz mérni nem sok mindent lehet. Mirai nikki érdekes, de egy idő után nekem már túl elborult lett.

@meteoric87
Persze nincs mindenki oda a vég nélküli gyilkolászásért, de ha az ember fogja magát, és nem csak felületesen nézi, akkor megláthatja, hogy mi is akar lenni a sorozat lényege, és hogy hová tart igazán.

A mostani évadból elég jó a Kujira no Kora wa Sajou ni Utau, tudom ajánlani

Érdekes témát feszeget, de szerintem elveszti a balanszot a történet és a darálás között, kár érte, mert kb a feléig teljesen jó.

Szerintem is jó a Re zero :smiley:

@meteoric87
Vagy ott a Boku no Kanojo wa Majime Sugiru Shobitch na Ken, vagy az idei felhozatal egyik nagy darabja, a Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari, esetleg a Clockwork Planet. Ezek mindegyike elég egyedi felépítésű anime.

Már túl vagyok rajtuk :smiley:

Az úgy komoly… Én a Boku no Kanojo-t nem fejeztem be, plusz most kezdtem neki egy anime feliratozásának.

Én angol felirattal nézem, így nem kell annyit várni :slight_smile:

Én nem. Van türelmem.

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records 2.évadról tud valaki valamit? tényleg lesz vagy nem?