Anime pajtik! :D

Nekem is az eredeti szinkron jön be jobban.

Én is japán szinkronnal nézem, a felirat persze angol vagy magyar. Azért is nézem eredeti hanggal, mint minden mozgóképet, mert akkor jön át az igazi színészi játék (persze ha van :smiley: ).

Eddig csak az animét sikerült megnéznem kicsit elriasztott a manga mennyisége, de ha jobb akkor mindenképp elolvasom. (Nemrég újjáélesztett fansub (mangás)tagja akik viszik az Ajint )

Hát, nem rövid, az anime se rossz, de a manga sokkal jobb szerintem. :slight_smile: szóval jó olvasgatást :smiley:

Bedobok ide pár címet, amit mostanában néztem/nézek. :slight_smile:
Shingeki no Bahamut; Shokugeki no Souma; Mahoutsokai no Yome; Juuni Taisen; Death Parade; Z/X Ignition; KonoSuba; Dungeon ni Deai wo Motomeru; Hai to Gensou no Grimgar

Én személy szerint jobban szeretem az ilyen rövid, 12-24 részes animéket, csak sokszor ezek egy nagyon kis szeletet dolgoznak fel, és nagyon félbe marad a sztori emiatt.

@DanH_91
Igen, ez sajnos jogos. Ennek ellenére, én is ezen a 12-24 részes vonalon mozgok. És ha a DanMachi terszett, akk javaslom neked a Hai to Gensou no Gromgar-t, valamint a Log Horizon-t. Legalábbis első körben.

Megvolt már mind a kettő, illetve a SAO két évada is. Plusz No game no life és Mondaiji-tachi. Eléggé kivégeztem ezeket a típusú animéket. :slight_smile:
Illetve ezeken kívül még a jó ég tudja hányat, még az FTP-letöltős korszakban kaptam rá az animékre, több, mint 10 évvel ezelőtt. :smiley:

KonoSuba, meg Isekai Wa Smartphone to Tomo ni, esetleg Isekai no Seikishi Monogatari. Amit még ajánlani tudok, az az Isekai Shokudou, az Outbreak Company, esetleg a GATE lenne még isekai témában.

Az új évadokhoz mit szóltok?

Grancrest Senki: egész jónak tűnik, kíváncsi vagyok merre viszik a sztorit.
Toji no Miko: lenne potenciál a történetben, de szerintem eléggé elkönnyelműsködik. Még megnézek 1-2 részt, ha nem javul, akkor ennyi
Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku: akinek tetszett a Log horizon, vagy a Smartphone, annak ajánlom

egyelőre ennyibe néztem bele

Az első kettőt én is megtámadtam, a harmadik nekem az Overlord 2 lett. De majd miny belenézek abba is, amit te dobtál be.

Gyors bele is kezdtem, nem rossz.

A Beatless is érdekesnek tűnik, a Hakyuu Houshin Engi pedig egy oldschool, Dragonballhoz hasonló anime lesz.

Overlord 2-t is nézem persze :slight_smile:

Én most a Black Clover-t kezdtem el, 3 rész után az a véleményem, hogy ez a Naruto kicsit másképp. :smiley:
Az alapsztori egyébként érdekes, még adok neki pár részt de összességében nem vagyok nagyon meggyőzve.

Nekem eddigiek alapján ezek az animek azok amit megtetszettek ebből a szezonból.
Toji no Miko, Yuru Camp, Overlord 2, Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku, Citrus, Beatless.

Szerk:
bővült a Grancrest Senki és a Violet Evergarden animevel.

Jelenlegi szezonból:
-Violet Evergarden (Annyira jól megvan rajzolva, hogy már már mesteri)

• Grancrest Senki

Amikkel pár hete végeztem:

• Madan no Ou to Vanadis
  • Rakudai Kishi no Cavalry
  • Gakusen Toshi Asterisk(+ 2.szezon)
  • Strike the Blood (II és az OVA-k)

@vilmos1000
Ezek mindegyikét láttam, és tudok is ajánlani jókat, amik talán bejönnének neked is.

Szerk.:
Itt egy lista az általam már látott animék egy töredékéről, bármelyiket bátran ajánlom megnézésre, mind nagyon jók.

http://animeaddicts.hu/mylist.php?62830.anime

Atya uristen annyi cim jelenik itt meg nem tom melyiket nezem meg :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

@gamerbiancsi
És ez még csak egy kis töredéke annak, amit ténylegesen megnéztem. Csak lusta vagyok 2 napot szánni arra, hogy mindet megkeressem és bejelöljem látottnak. Am most kezdtem bele a Nanatsu no Taizai tényleges második évadába, és ez tipikusan az az anime volt, hogy “bakker ne már, most komolyan várjak egy hetet a folytatásra? :cry:”.

Nekem is töredéke van fenn a listán azoknak, amiket láttam. volt egy régi felhasználóm, ami megszűnt, amik azon voltak java részben nem kerültek át az újra. :smiley:

Am sztem animét ajánlani úgy a legegyszerűbb, hogy kiteszed a listád, hogy ezeket ajánlom. Hiszen amit végig néz az ember, az 90%-ban tetszik neki. Vagyis bátran ajánlja másoknak is. Legalábbis én így látom.

Szerintem meg inkább az a fontos, hogy tudd, miket szeret az akinek ajánlod. Hiába jó szerinted egy sorozat, ha a másik fél más stílust szeret. Ami meg nekem nem tetszik, az lehet a te kedvenced is.