Anime pajtik! :D

Sziasztok!

Én a mai napig WoW-ok, animeből meg csak Dragon ball, DBZ és Super :slight_smile:

Taurin valakinek nincs kedve csoportosan elkezdeni húzni karaktereket? És később raidelni?
:slight_smile:

Ú hallod én régen megnéztem a Log Horizon első részét, és imádtam, csak aztán teljesen elfelejtettem a címét, és most meg beugrott, hogy létezik, de a címe az istenért sem akart az eszembe jutni :sweat_smile: Ezer hála, hogy az eszembe juttattad :smiley:

Wowozni szeretek, de az anime-t nem bírom.

Horde vagy Alliance?

Hát wow-ozni nem wow-ozok de az Animéket szeretem nagyon :smiley:

Igazából mindegy de nem most szeretném ez elkezdeni Sry.

A Legiont azt ali oldalon játszom, de van hordás karakterem is ( Draenoros ). nem voagyok a PvP hive inkább PvE-ek.

mind2 pörög :slight_smile: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Lyifa/simple

Nyugodtan próbálkozz külön WoW bejegyzéssel a #jatekok:multiplayer témakörben, hogyha játékostársat keresel. Illetve javaslom a theVR Discord szerverét, ami kifejezetten ilyen célból jött létre. :slight_smile:

animének bedobok egy Elfen Lied-ot :smiley: jó szórakozást hozzá :slight_smile:

Vannak kötelezök de amit ajánlani tudok az pl az Acient Magus bride viszonylag új. Nagy kedvencem a Devil is a part timer. De az örök klasszikus amit minden 2 êvben megnêzek az a FMA Brotherhood.

Hordán ezer örömmel!

A devi is a part timer-t pont most néztem meg megint,már ne tudom hanyadjára de még mindig sírok a poénokon :smiley:
Egyébként még a Trinity seven talán ami hasonló,hogyha még nem láttad ajánlom fiygelmedbe.

Hatalmas respect érte. Mindössze 5 anime került fel a kedvencek közzé nekem és az Elfen Lied van az első helyen. Jó választás :slight_smile:

Full Metal Alchemist :stuck_out_tongue: hát, nem egyszer néztem végig. Nekem gyerekkorom nagy kedvence a Dragon Ball volt, majd a Z, GT és most a Super. Néztem Naruto-t, a Shippuudent abbahagytam a Pain saga után valamint a Bleachet is kb. a 200. rész után valahol.

A Db alap. Nekem pl a telómon a Szupercsillag Paraszt a csengöhangom pont a nosztalgia miatt… aki nem ismeri hallgassa meg :smiley: hatalmas a szövege.
Én a Narutót sikeresen végignéztem. A Bleachet mangaként folytattam a Vizardok megjelenêse után. Van még pár az Animeflavor nevü oldalon szoktam rendetlenkedni… xd
Darker than black, Dangaronpa, Deadman Wonderland, Ao no Exorcist …jajj de sok van…
Annyi anime és olyan kevés idö :smiley:

van még egy pár a listámban, amit nagyon szerettem… Akame ga Kiru, Highschool DxD, Seven Deadly Sins. Van ugye filmes alapmű is ami a Ghost in the Shell, és annak összes része, plusz nagyon tetszett a Cyborg Girl is, ami viszont nem anime.

hali mivel látom megy az élet és otthon vagytok animében ezért azt szeretném kérni hogy mondjatok olyan animéket amely könyedd kikapcsolódást nyújt csak egy kis laza story kéne előre is koszi a válaszokat :smiley:

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai, Hataraku-mao sama, Onepunch man, de van annyi ilyen hogy jövő ilyenkor is írnám még.A Myanimelisten vagy magyar oldalak közül az Animeaddictson tudsz keresgélni :smiley: