Anime pajtik! :D

Sziasztok!
Már régóta keresek egy rajzfilmet ( animét? ) ami még régebben ment az rtl klubbon. Csak néhány dologra emlékszem, mint pl hogy 5 barátról szólt akik mindig egy virtuális valóság kávézóban találkoztak, ahol egy cyber világba kerültek át és abban a világban küzdöttek a gonosszal. A főhősnek ha jól emlékszem pirosas vagy narancssárga páncélja volt és a játékban power upokat meg járműveket tudtak szerezni hogy könnyebben harcoljanak. A legyőzött ellenésgekért meg xp-t kaptak azthiszem.
Jó lenne ha valakinek rémlene ez a rajzfilm vagy esetleg ismerné , mert gyerek korom egyik kedvence volt és most újra szeretném nézni.
Előre is köszönöm a segítséget.

Pacsi mindenkinek
nem tudom mennyire ismeritek az ilyen missheard lyrics -es anime oppokat de van egy pár nagyon fasza.
Nem is olyan rég találtam meg ezeket de én néha jókat nevetek rajtuk főleg úgy hogy relatív tudom helyesen az oppok szövegeit (mármint azokét amiket láttam és tetszettek is az openingjeik).
Hallgassátok meg egy próbát megér szerintem.

Hali, szerintetek lesz még esély , hogy folytassák a Bleachet?
Ebben a hónapban jön ki az új élőszereplős filmje a Bleachnek… nem , hogy foltyatnák az animet inkább ilyenekre költik a lóvét :smiley:

Sokan írják , hogy már nem népszerű ezért soha nem fogják folytatni , pedig nincs befejezve és mangát meg nem szeretem

Ha igen, az nem most lesz. Olyat tudok elképzelni hogy mondjuk 5 év múlva újrakezdik előről, HD 16:9-ben (a régi részek még 4:3-asak ugye), csak gyorsabb tempóban (lásd, Dragon Ball Kai, FMA: Brotherhood), és akkor tovább viszik.

A manga szvsz jobb mint az anime, de ízlések és pofonok ugyebár.

Hát ez szomorú :confused: addig adhatnának ki pár OVA-t vagy Movie-t.
Bár elvileg a pletykák szerint 100-300 ezer $ egy rész elkészítése a stúdióban :open_mouth:

Én mindig úgy vagyok vele, hogy ezeket az élő szereplős dolgokat inkább hagynák a fenébe. Az egyetlen aminek eddig viszonylag jók voltak az élő szereplős mozijai az a Rurouni Kenshin. Blade of the Immortal elment, a többit meg inkább felejtsük el. Dragon ball? Brrrr.

Oh my god, már megint: (https://www.crunchyroll.com/anime-news/2018/10/29-1/hollywood-live-action-adaptation-of-attack-on-titan-on-deck-from-warner-bros)

Miért kell ez? nem volt elég a Dragon ball még egy jó animeből kell amerikai adaptáció.
Soha nem értettem ezeket a live action-öket nem láttam még egy jó se mert nagyon összecsapott az egész szerintem.

Sosem szabad előre temetni filmet, még bármi lehet belőle. Rendező már van, https://www.imdb.com/name/nm0615592/?ref_=tt_ov_dr . Jókat mondanak az It-ről, szóval a rendezés okés lehet, már csak egy erős forgatókönyv kell.
A legjobbat remélem, és a legrosszabbat várom, így talán nem lesz csalódás. Emellett ez a film 2020 előtt biztos, hogy nem jön ki.

Nem mondom hogy rossz lesz csak, hogy láttam az eredeti live actiont így már nem számítok semmire ezzel kapcsolatban.
Az azt nem is láttam mert nem az én világom a horror filmek így a rendezőröl sincs véleményem.
De ha egyszer majd megjelenik a fílm meg fogom nézni de csak úgy, hogy nem fogom a hibákat keresni.

Anime a valóságban!

Ooo az Ace of Diamond személyes kedvencem! :slight_smile: Azért jobban lehet követni ezt a sportot animében, mint élőben. :smiley: Sőt én innen ismertem meg a baseball szabályait, és még így is nehezen fogtam fel teljesen. :smiley: De örülnék már az anime folytatásnak, mert a manga azóta is megy.

Nekem jelenleg a SAO nagyon leköti a figyelmem, lévén hogy heggesztem hozzá a magyar feliratot, hétről-hétre.
De am nekem is vannak olyan sport animék, amik bejöttek. Pl a Keijo.
Tudom-tudom. Az csak egy paródia a sport animékre, de én inkább ezt a műfajt csipázom, ahol nem veszik komolyan az animét, ha már tele tűzdelik fantasy szintű sport képességekkel.
Ezen felül még a kendo-ra fókuszáló animék is bejönnek, mint például az Asu no Yoichi.

Jómagam is az anime tábort erősítem!!

Ha szereted az ilyen paródia szerű animéket akkor a One Punch mant tudom ajánlani. :facepunch:

Azt ismerem, de annyira nem jön be. Inkább javaslom neked a Hayate no Gotoku animét. :wink:

Anime klubbot bemutatni mennyire ér itt ebben a fórum bejegyzésben megcélozva egy konkrét várost? :slight_smile:

Lévén, hogy a topic témája szimplán anime megjelölésű, szerintem nem csalás amit szeretnél.

Akkor azok számára mutatnám az alábbi hirdetményt akik Egerben laknak vagy épp ott végzik a tanulmányaikat kollégiumban vagy albérletben lakva és vágyódnak egy animés közösségbe. :slight_smile:

Vam itt meg Fairy Tail rajongo?:smiley:
Kinek mi a véleménye a jelenlegi evadrol?