Anime pajtik! :D

Nem mondom azt, hogy rajongó vagyok de szerintem egy igen jó sorozat, a mostani részek pedig eddig nagyon jól halad és hű a mangahoz is.

Én magam nem vagyok nagy FT rajongó, de éppen most töltöm le egyben az első 277 részt.

Akkor jó szórakozást hozzá. Hamar meg lesz az én ha jól emlékszem akkor olyan 150-edik résznél tartott mikor elkeztem nézni de nagyából 5 nap alatt meg volt és utánna várhattam az új részeket, akkor kezdtem el a manga olvasását.

Nekem azért nem jön be ennyire. Már ez kb a tizedik alkalom, hogy neki kezdek.

Értelek én azért néztem meg reletív hamar mert akkor fejeztem be talán az Another animet és kellett egy kis más stílus, hogy ne azon járjon az agyam :slightly_smiling_face:

Hát kinek mi en most hétről hétre tűkön ülök s varom a kövi részt FT bol :smile:
Nekem ez volt az elso anime es hát nagyon megfogott :smile:

@deadlycross Én nagyon szeretem a FT-t és már nagyon vártam ezt az évadot :smiley: Én is minden héten tűkön ülök és várom ^^

Én ebben az évadban a következőket nézem:

Ken En Ken: Aoki Kagayaki (ez nagy telitalálat, érdekes fordulatos sztori)
Black Clover (ez már megy egy ideje)
Golden Kamui Season 2
Goblin Slayer
Toaru Majutsu no Index III
Tokyo Ghoul:re Season 2
Captain Tsubasa

Ebben a szezonba én ezeket követem + amit most nézek :

Kishuku Gakkou no Juliet
Zombieland Saga
Tensei shitara Slime Datta Ken
Irozuku Sekai no Ashita kara
Uchi no Maid ga Uzasugiru
Release the Spyce
Tonari no Kyuuketsuki-san
Merc Storia - Mukiryoku Shounen to Bin no Naka no Shoujo
High Score Girl
Back Street Girls
Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai
Yagate Kimi ni Naru
Ore ga Suki nano wa Imouto dakedo Imouto ja Nai

Ezekből 1-2 elég agyzsibbadás de pont ezért szeretem őket. :slightly_smiling_face:

Én ezeket nézem a mostani szezonból:

Sword art online alicization
Kishuku Gakkou no Juliet
Zombieland Saga
Tensei shitara Slime Datta Ken
Irozuku Sekai no Ashita kara
Uchi no Maid ga Uzasugiru
Release the Spyce
Tonari no Kyuuketsuki-san
Black Clover (olvasom a mangat is)

És most újrakezdtem a K-on t hatalma egy anime szerintem.

Akkor nemvagyok egyedül nagyon bejövős eddig az évad :smile:kicsit Natsu most egy one punch manre hasonlit :smiley:

És hány One piece rajongó van a fórumon?
Én 80 nap alatt néztem meg nyáron ameddig éppen tartott aztán most olvasom a mangát.
Nekem maga az univerzum tetszik, mert nagyon jól fel van építve és elég összetett.

Nekem sajnos a One Piece nem jött be ugyan, de az tény, hogy klassz a szetting maga. Amiket én jelenleg követek, csak a SAO, meg a Tensei Shitara Slime Datta Ken. A többivel úgy vagyok, hogy majd mikor kint lesz minden rész, akkor egy ültő helyemben végig nézem. Majd még a Boruto, meg a Black Clover lesz az, amivel fel kell hozni magam.

Nem annyira “anime” de a hétvégén megnéztem a Castlevania 2 évadát, és szerintem igen jó kis rajzfilm. Véres, de helyenként jó humorral megáldott, sötét rajzfilm. Aki szerette mondjuk a Hellsinget, annak ajánlom.

Na, majd bele nézek, köszi az ajánlást.

Elkezdtem nézni és nagyon tetszik. Érdekes a story kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.

Örülök, ha tetszik. Nekem is nagyon bejön. Egyébiránt ajánlok mindenkinek, aki szívesen olvasna mangákat, egy alkalmazást.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.notabasement.mangarock.android.titan

Én most a Kingdom -ot kezdtem el, nem egy mai darab de nekem bejött. Igaz, tele van CGI-vel váltakozva de
az alaptörténete szerintem nem rossz.

Genres: Action, Historical, Military, Seinen

Igen, az egy nagyon jó kis történelmi sorozat :slight_smile: