Anime pajtik! :D

Én is ezt használom :wink:

Örülök, hogy rajtam kívül is van aki ismeri.

Üdv mindenkinek.
Valaki nem tudja hol tudnám felelni valahol a D.gray-man animet magyar felirattal online vagy letőlthető verzióban mert egyáltalán nem találok semmit és indavideóról meg le törölték pedig most akartam újra nézni.
YouTube-on csak a magyar szinkronos részek vannak fen vagyis amit én találtam.
Ha valaki tud valamit ajánlani azt nagyon megköszönném. :slightly_smiling_face:

Rákerestem, és ahol én néztem régebben, már ott sincsenek fent.
Esetleg egy regisztrálás után itt megpróbálhatod: http://dragonhall.hu/viewpage.php?page_id=155

Sztornó!
Most látom, hogy ez is magyar szinkronos.

Köszi azért.
Nem tudom miért törölték minden részét azt tudom, hogy az új évdát azt már vissza felrekták csak azért egyben jobb nézni.

Ncore-on fentvan.

Köszi, hogy megnézted, akkor majd beszélek egy ismerősömmel, hogy szedje le nekem.

Ki mit néz a téli szezonból?

Egyenlőre csak ezt:

Más még nem fogta meg a fantáziám.

Jelenleg ezeket
Tate no Yuusha no Nariagari(majd csak akkor ha mind a 25 rész Kinn lesz)
Dororo
Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen
Date A Live Ⅲ
Gotoubun no Hanayome
Manaria Friends
Watashi ni Tenshi ga Maiorita!
Girly Air Force
Grimms Notes The Animation
Circlet Princess
Ezeket látom nézhetőnek de a mostani szezonból nem sok van olyan van ami nézhető ezeket csak azért nézem mert van hozzá felirat meg ezek azok amik nézhetőnek számomra.

Dragon Ball Super Broly

És valami eszméletlen jó lett :smiley:

Ez nagyon jó.
Én is csinálnám ezt, de nem megy. :rofl:

Én most ezeket nézem a mostani illetve az előző szezonban indultakat.
Gotoubun no Hanayome
Date a Live III
Dororo
Tensei shitara Slime Datta Ken(előző szezon)
Watashi ni Tenshi ga Maiorita
tate no yuusha no nariagari
Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru(előző)
Hinomaruzumou(előző)
Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue
Kakegurui xx
Endro

Azért megy így mert sajnos vagy nem sajnos sok oldalon jött már velem szembe a manga elég sok része így tisztában vagyok azzal, hogy mi is fog tőrténi.
Sokat tudok arról, hogy mi várható így azért kicsit kisebb a nézni vágyásom vele szemben.

Áhh értem. Én azért nem nézném hogy majd egybe ledarálhassam mert úgy általában jobban élvezem. Csak nem bírom ki.

Hát sok ilyen van amivel így vagyok én is.
Példának okáért a Tensei shitara Slime Datta Ken
vagy a SAO alicization új részét nem tudom kívárni még lesz magyar felirat azokat kétszer nézem előbb angol majd magyarul is mert ezek nagy kedvencek számomra és igen várósak is.

Ja ezzel én is így vagyok. Az eleje nagyon tetszett, de mostanra kezd leülni a story :confused: Remélem lesznek benne még normális harcok

Szerintem van még mit kihozni belőle mert hát lássan elérjük a 25 részt és így vígigondolva biztos van amit még nem láttunk belőle, ha lehet hinni a híreknek amiket imitt amott irogarnak lesz második évad is csak nem tudni hogy mikor is.

Most nem a jelenlegi szezonhoz kapcsolódik. De ezen videó alapján egy bitang erős évünk lesz.

Itt most nem csak a folytatásokra gondolok, hanem az újakra is. ( és elvileg még idén jön az új Food wars évad is)