Anime pajtik! :D

Egyik kedvencem, főleg az első évad!

Már láttam, és annyira nem fogott meg, de nem rossz.

One Punch Man 2nd Season
Ki várta már? Én már nagyon, egyik kedvenc :slight_smile:
Új szezonból aki tud valami jót ne tartsa magába .

Attack on Titan S3 part 2 :smiley: csak április végén jön.

Jah még arra is várni kell :slight_smile:

Én nagyon vártam. Nekem az első évad volt az első animém amit kb egy éve kezdtem el nézni. Azóta is követem a mangát és szerintem ez az évad is nagyon király lesz.

Kenja no Mago
Pont most akartam amúgy is mondani, hogy sikeresen feltöltésre került általam az első epizód.

Kenja no Mago 1.rész

Köszi elsőre nem tűnik rossznak.
Köszi a fordítást és a feltöltést is neked (nektek). Remélem végig viszitek.

Igen, az van tervben. Ha minden jól megy, akkor a jövő héten már normális időben kerül ki, nem másfél napos késéssel.

Nem lenne nagy gond az se ha +1 nappal később kerülne ki ha legalább ilyen normális a felírat :slight_smile:

Örülök, hogy így gondolod, de sajnos nem mindenki ilyen türelmes, vagy éppen intelligens. Volt aki a SAO 20. része után is kérdezte, hogy mikor jön ki az új rész.

Pár száz animét végig néztem már, a komment szekcióba sok elvetemültel találkoztam, de hát te is tudod a (trollok mindenhol ott vannak :slight_smile: )

Ha trollok, azok nem zavarnak. Tudok rajtuk nevetni, nem is keveset. Engem a hülyék zavarnak.

Tudom hogy a fordítóknak ilyen szempontból nehéz dolga van ezért is adja fel sok (és félbehagyja épp amit visz )

A legnagyobb baj, hogy van hogy olyan helyzetbe kerülsz, hogy kénytelen vagy megszabadulni egy projecttől. Mint az én esetemben is.
3 sorozatot is elkezdtem, de sajnos abból 2-t dobnom kellett, mert beszart a gépem, és a számomra legfontosabbat is csak egy haverom kölcsönkapott laptopjáról tudtam vinni.
Most ugyan van egy vészhelyzeti gépem, de ezzel is sokszor több óra, mire elkészül pl egy égetés.

Mondjuk a legjobban az bassza az agyam, mikor mi Yoli22-vel a mostani részen kb 10 órát melóztunk keten, és akkor valami balfasz fogja magát, leszedi 360p-ben, majd feltölti magának mint saját videót anélkül, hogy forrás hivatkozást használna. Ez a gerinctelenség az ami idegesít.

Én is megnéztem és nagyon tetszik. Köszi a fordítást.

Ki mit vár nagyon a következő szezonból? Ugyanis nem döntöttem még el, hogy mit fogok fordítani, a lektorom pedig azt mondta, hogy nincs kifejezetten semmi, amivel szeretne foglalkozni, szóval ha valamit nagyon vártok, akkor talán azt fordítom.

Vinland Saga
Nemrég elolvastam a mangát és nagyon tetszett a story. Remélem az anime is lesz legalább olyan jó.