APB Reloaded

All Points Bullettin (APB) Reloaded nevezetű ingyenes játék. Steamről letölthető. Nekem nagyon tetszik. Jokat lehet nevetgélni is játék közben. :slight_smile:

Meg mindig foglalkoznak vele a fejelsztok vagy megallt a fejlodesben? En olyan 4 eve jatszottam vele, nagyon fasza kis jatek, csak egy nagyon nagy hibaja van. PAY TO WIN

Jó kis játék.:wink:

Megvásárolta most a Little Orbit nevezetű cég és nagyon jól elkezdték fejleszteni. Első körben tettek bele Anti-cheatet, ami elég jól megszűri a cheatereket. A játékban a sok cheater volt a legrosszabb, ezert hagytam én is abba 4 éve. Valamint megcsinálták fair-re a matchmakinget, ami rettentően jó lett és még egy kicsit a hitboxokon is állítottak. És fejlesztik tovább. Nagyon élvezhető most és abszolút nem pay to win. Alap fegyverekkel is nagyokat lehet alakítani. Gyertek próbáljátok ki! Ha sokan összegyűlnénk, alapíthatnánk egy magyar klánt. :slight_smile: A nevem a játékban: Rezariki, Enforcer EU

minden jatekba lehet az alap dolgokkal is ervenyesulni, de mivel penzert megkaphat az ember sokkal sokkal jobb fegyvereket igy pay to win akarhogy is nezzuk :smiley:

Ugyan olyan fegyvermodifikációk vannak a megvehető fegyverekben is, mint amit a nem fizetősbe tudsz rakni. Abszolút nem pay to win. Csapatjáték inkább. Jó csapattal a fizetosoket is simán le lehet nyomni.

2000+ oram volt a gamebe, ugy h tudom milyen a jatek, elhiszem hogy tetszik, en is szerettem, de attol meg akkor is, es most is ugyan azt mondom, hogy pay to win

de mondok egy nagyon egyszeru peldat, jatek penzert megveheto soti nem ol meg 1 hitbol, a fizetos soti pedig igen :smiley:

es oke elhiszn h jo csapat jatekkal lehet nyerni stb, de a pay to win nem azt jelenti h csak akkor lehet nyerni ha fizetsz