Apex: Legends indítási probléma

A szituáció a következő: ahogy elindítom Originről a játékot, elkezdi tölteni, bejön az EAC, de miután betöltötte azután szimplán eltűnik és nem indul el játék. Valaki hasonló problémával találkozott már?

Pontos konfig?
Játék volt újratelepitve?
File verification?
Driverek frissek?

Szóval, játékot újraraktam, Origint újraraktam, drivereket épp nem, viszont Repair-t is adtam…kb mindent megpróbáltam amit lehet. Konfig pedig elég gyatra, de szerintem épp elindulnia csak kéne egy GT420-an…ha 5 FPS-el is, de elkéne induljon.

Nem hiszem :smiley:
Nagyon régi az a kártya, szerintem kicrashel. 940MX van a laptopomban, és kb 20 fps-em van legalacsonyabb beeállitásokon 1080p-ben szóval szerintem add fel. 2080Ti-al ultrán 4K-ban alig éri el a 60FPS-t. Nincs túl jól optimalizálva (remélhetőleg egyelőre), bár el kell ismerni hogy jól néz ki a játék

Szerintem is a VGA lesz a probléma. elég gagyin optimalizálták. 1080 ti-n játszom mediumon 1440p ben 100-140 fps között.
Ultrán volt, hogy droppolt 70 alá bőven.

Na jó, csak kíváncsi voltam, mert több embernél láttam ezt a problémát.

Azért majd nézd meg szerintem, hogy használja e a VGA-t egyaltalan, mert nekem pl eleinte az alaplapit próbálta nyomatni, és csak néztem hogy nem megy 20 fps fölé.

Ha el se indul, akkor is kéne használja a GPU-t?:sweat_smile: