[Apex Legends] [PC] pajti kerestetik

Sziasztok!

Anno a Titanfall2 eseteben itt talaltam egy allando csapattarsa, akivel azota a PUBG-t is megjartuk.
De csak ketten vagyunk, kene egy allando harmadik kollega - es egy negyedik is. :slight_smile:

Ha van kedved, akkor irj! 25+ lenne az idealis korosztaly, leven mar csak egy lepesre van a lvl30.

APEX Legends csapattársat keresek :)

Szia, én szívesen csatlakoznék :slight_smile: egyedül vagyok, az ismerőseim még nem játszanak vele.
Üdv Csabi (28)

Szia! Az remek lenne. Ma nem tudom, hogy mennyi ido lesz jatszani, de Originsen (is) The_Omnius a nevem. Eleg kezdo vagyok meg a jatekban, de azert csaknem 600 ora PUBG tapasztalatom van a Battle Royale jatekokban… Persze a tapasztalat nem egyenlo a skillel :smiley:

Szia, nem gond én sem vagyok még az Apexben nagy játékos, nem mintha a pubgben az lennék :smiley: pedig nekem is van már benne 530 órám :joy:
akkor fel is veszlek Origin :slight_smile:

Sziasztok! Echteron néven megtaláltok ha csapattárs kell. Még Új vagyok a BR játékokban, erre érdemes számítani. (Másodszorra csak sikerül!) :stuck_out_tongue:

Sziasztok,
Én most kezdtem el a játékot LVL4 vagyok-mellesleg teljesen új a battle royale-ban, de private life már LVL 26 :smiley:
Nevem Balakka001, utólagos engedelmetekkel küldtem Firend Requestet Originen. :slight_smile:
Üdv, Balázs

Szia! Ha nem gond lehet, hogy en is kuldenek majd neked…Mind a játékban, mindd a Battle Royaleban uj vagyok. :sweat_smile: Hátha így jobban menne a fejlődés :grin:

Hali én is szeretnék csatlakozni egy állandó csapathoz én nemrég kezdtem el játszani kb 3-4 napja max de nagyon bejön
Üdv Ricsi (21)
Igen:MASSSTER696

A végén lesz egy egész fix gamer pool :slight_smile:
Sajnos én csak ritkán és nem annyira rendszeresen jutok képernyő elé, meló meg család mellett, de igyekszem lebarterezni a feleségemmel. :smiley: Hétvégéken és kora este szoktam próbálkozni.
Ki mikor elérhető a játékban?

Engem is felvehet aki gondolja. Nemrég kezdtem el én is jelenleg 25 szintnél járok pár Winnel :slight_smile: Az összes BR játékot próbáltam Pubg ba volt 2500 órám Cod Blackout al is elég sokat toltam. Originen Gabesz1444 vagyok. Ja és közel járok a 40 hez ha ez számit valamit :slight_smile:

Nekem is csak a hétvége jöhet szóba! Jó lenne egy kisebb társaság, én adnám! :smiley:

Hétvége nekem is jó szokott lenni. Jó lenne pár kört tolni :slight_smile: