Apple Airpods 2 zúgás

Vásároltam egy Airpods gen 2-t, azt vettem észre, hogy a baloldali fülhallgatója hallkan zúg, ha nincs lejátszva rajta semmi. Ti (Airpods tulajok) ezt mennyire tapasztaltátok?
Érdemes lenne szervizeltetni, vagy visszavonni a vásárlást? Nincs még 2 hete, hogy megvan.
Nagyon idegesítő, ennyi pénzért meg aztán…
Az a fura, hogy a jobb oldalával semmi gond.
Iphone XS-en és S9-en is tesztelve.

Ha csak az egyik ilyen, akkor irány a csere/szervíz.

Csak ha típushiba akkor nem fognak vele semmit se tenni. Redditen van ilyen téma ott interferenciára fogják. Kíváncsi lennék egy Airpods tulajra is, nála van-e ilyen.

Ha ennyiért egy ilyen “típushiba” bennemarad egy termékben, akkor meg el kell felejteni.

De kollégámnak van, holnap megkérdezem.

Rákfenéje a vezetéknélküli füleseknek a halk sípolás. Habár nekem kb 8ezres aliexpresses fülesem van, de az is sípol halkan néhány másodpercig, majd elmúlik a zúgás, mert “készenléti állapotba” teszi magát. Direkt azért, hogy ne sípoljon az ember fülébe. De mivel lejátszáskor semmi nem hallatszik (konkrétan ki is kapcsol az a sípoló frekvencia), márpedig ugye az számít, ezért nem foglalkozok vele. De annyi pénzért felhívnék egy szervízt, ők gondolom meg tudják mondani hogy ez normális, típushiba vagy mi van vele.

Apple támogatás is úgy gondolja, hogy szervízbe kellene vinni, így is lesz.