Assassin's Creed 2 magyarítás segítség

Sziaszok nekem is ez lenne a problémám, hogy minden fasza kivéve a játékbeli párbeszédek nem jelennek meg csak egy kis négyzet alakú szövegdoboz.
Kacsa9108 az a baj, hogy nekem ez a megoldás nem jöhet szóba mivel uplayen letöltős verziót vettem meg így nincs régebbi változat a legfrissebbet tölti le
Örülnék nagyon ha valaki tudna megoldást mert nagyon nosztalgia kedvemben vagyok :smiley:

Próbáld azt, hogy kikapcsolod a fájlellenörzést. Bemásolod azt a két .forge fájlt, majd úgy telepíted a magyarítást.

Ugyanaz, sajnos nemjó :frowning:

Ötletem sincs. Ha hazaérek felmásolom a könyvtáramba lévő fájlokat, hat ha az úgy jó lesz.

Az király lenne köszi! :slight_smile:

Bocsi a késésért, felraktam a lemezes fájlokat, immáron az tölthető le fentebb, a poszt elején.

acII_HUN.rar fájlt kell letölteni és abba van minden.
A dataPC.forge és a dataPC_extra.forge fájlokkal kell felülírni az eredeti fájlokat és utána kell telepíteni a magyaritást.

Amúgy van-e valakinek kedve csoportosan játszani a játékokkal? Mármint a multi részekkel? Megadhatnánk egymásnak a nickneveket.
Vagy van már ilyen opció?

Nem működik ezekkel a fájlokkal se szintén csak a szövegdoboz… :frowning:

Nna, most lett elegem!
https://drive.google.com/open?id=1Yomh4jgC8zgGtdI2B9Xxb8A73tQXhPgp
Ez a link a teljes telepítője az AC2-nek.
Felrakod, aztán a magyarítás telepítője, végül frissíted és játszol.

Köszönöm szépen kacsa!
De ezt a verziót akárhogy próbálom felismertetni a Uplayel sehogy se akarja mert azt írja, hogy "Játékfájok felismerése sikertelen volt"
Így mindegy lett volna letöltöm nCore-on :slight_smile:
Segítőkész vagy köszönöm szépen! :smiley:

Na megvan működik minden Uplay felismeri csak uplay újraindítása kellett hozzá :joy::sweat_smile:
Király vagy kacsa!!!

@kacsa9108 Köszönjük szépen, működik a dolog! :smiley: Nagy király vagy! Mellesleg a csoportos játékban benne lennék!

Hát, ha király lennék, nem kéne egy egész játékot letölteni csak a magyarításhoz. :confused:

Annak csinálni kellene valamilyen topikot, vagy hogy legyen? Vagy discord?

Vagy felvesszük egymást uPlayen és kész :smiley: Btw, valami oknál fogva (mivel én steamen vettem a játékot és persze kell mellé a uPlay is) nem tudom társítani a feltelepített AC-t a könyvtárhoz. Egyszerűen nincs olyan opció hogy tallózás vagy hasonló Oo Se uPlayen, se Steamen. Elindul meg minden megy vagányul, de ez valahogy hiányzik a boldogságból. a uPlay nevem thelittlestlord amúgy :smiley:

Úgy is jó, bár talán nem a magyaritás topikba kellene összegyűjteni az embereket. ^^
Én a black flag-et steam-en vettem meg, de mivel a kulcsot meg tudtam nézni, így kimásoltam, majd aktiváltam uplay-en. Próbáld meg Te is.
A felhasználó nevem: Kacsa9108

Steamhez sem tudom társítani a kulcsot, megtekinteni megtudtam egy ideig Steamen, most viszont az a lehetőség is eltűnt. Mi zajlik itt?! :smiley:

UPDATE: Elkezdtem a telepítést steamen, felderítette a telepített fájlokat, ugye azokat, amiket innen letöltöttem, felrakta, viszont mindent felülírt, így ismét angol, úgyhogy ugrott a magyarítás is. Mindegy, én nem kínlódok vele többet :smiley: Ha másnem fejlesztem az angol tudásomat xD @kacsa9108 felvettelek uPlayen, a felhasználónevem nem az amit megadtam fentebb, de szerintem tudni fogod :slight_smile:

Sajnálom, hogy ennyit kellett vesződni vele. Igazán kár.
Akkor majd játszunk.
És más is jöhet bátran! :slight_smile:

A Brotherhoodhoz nem jó ez a megoldás? Emlékszem anno akkor vettem meg a gamet mikor jött az update ami elcseszte a magyarítást

Nem próbáltam azt.
Ha az is megoldható a fenti leírással, kérlek jelezd! :slight_smile:

Sziasztok! Talán még nem halott ez a topic és szeretnék segítséget kérni a fentebb említett DataPc.forge és DataPC_extra.forge fájlokkal kapcsolatban. Valaki nem tudná a lemagyarosított fájlokat eljuttatni hozzám? Mert sehogy sem akar összejönni ez a magyarosítás és sajnos a játék csak digitális formában van meg. :confused:
Köszönöm előre is a segítséget.