Assassin's Creed 2 magyarítás segítség

Megpróbálom, de nem ígérem, hogy jó lesz.

Én is szenvedtem vele sokat! Ahogy nekem ment:

1. Telepíts egy régebbi verziójú Assassin’s Creed-et.
    (ajánlom a lemezes verziót)
  2. Telepítsd a magyarítást a játék mappájába (tehát ne indítsd el véletlen se a játékot!)
  3. a Uplay kliensbe add meg az AC2 mappáját a játékhoz. (nekem automatikusan ment)
  4. Nem frisítettem, nem mertem! :slight_smile:
    De lehet működik kacsa ajánlása: Update-elés után játszható magyarul a játék.

Tehát így most megy nekem!

Az a gáz, hogy nincs lemezem amiről feltudnám telepíteni a játékot, mert csak digitális formába van meg és az uplay kliens sajnos nem olyan mint a steam, hogy visszatudjam állítani xy verziót. De nem adom fel valahogy csak össze lehet hozni :smiley:

csakahun: Fentebb be van linkelve a lemezes verzió.

De aztán pssszt! Nehogy mások is megtudják, mert nem hinném, hogy legális lenne éppen :confused:

Miért ne lenne az? Nem crackelt verzió! :slight_smile:

Nekem sikerült a Steam-es Assassin-t magyarosítani egy kis kerülővel.

az itt leírtak alapján visszaálltam egy korábbi változatra, és arra alkalmaztam a magyarítást (v1.03),és azóta meg is jelenik a magyar felirat.
Sajnos nem tudom pontosan hogy jutottam el a megfelelő verzióhoz/manifesthez, és lehet van jobb is, de a steam console parancs ez volt, amivel nekem működik:
download_depot 33230 33231 1360578227363839151
Ezzel letöltött tartalommal lecseréltem az eredetileg teleptettet, aztán erre futtattam a magyarítást. Azt nem tudom, hogy mikor fog egy update mindennek keresztbe tenni, de egyelőre működik.

Közben megtaláltam a steamDB oldalt is, innen szedtem a legfrissebb, de még 2014-es változatot: