ASUS Tuf 5700 XT váltás Nitro+ vagy 1080 TI Aorus-ra?

Sziasztok!
3 hónapja vásároltam egy asus tuf 5700 XT-t azzal a szándékkal, hogy 144hz-n 1440p-be fogok játszani. Hát sajnos mint kiderült van egy két bug a 144hz-vel pl a memory clock az kiakad maxon ezen a kártyán és ha nem váltok le 144hz-ről addig nem is megy le , ami csak egy kis probléma lenne, hogy több hőt termel, de ennek a kártyának valami iszonyat rossz a hűtési rendszere és felmegy 75-80 fokig is ( Hot spot ilyen 95 fok köré). A kártya undervoltolva is van 1900mHz@990mV-re. És valami iszonyat hangos is .

Ezért azon gondolkoztam ,hogy lecserélném . Egy 5700 XT nitro+ -ra vagy egy Gigabyte 1080 TI Aorus-ra . Szerintetek melyikre lenne értelme váltani?

1080Ti-re semmiképp nem érdemes, mert már nem optimalizálnak rá semmit, beleértve a drivereket sem.

A TUF köztudottan pocsék lett, egy szégyen az ASUS részéről hogy ilyen terméket volt pofájuk kiadni.

A Nitro+ az egyik legjobb hűtésű RX 5700XT, én azt venném, vagy ha feljebb tudsz menni, akkor RTX 2070 Supert.

1 Like

Hát én bíztam az Asus-ban, de igazából én voltam ez miatt a legnagyobb hülye, hogy pre-ordereltem és nem vártam meg a termékről készült review-at, aminek meglett is az eredménye. @meteoric87 és 2070 Superen belül milyen márkákat ajánlasz? Ha volt már hozzájuk szerencséd.

Annyira nem lényeg ott a márka, egész jó kb mindegyik, legyen legalább 2 venti rajta aztán csókolom.

Azért biztos ami biztos, maradnék a nagyobbaknál, Gigabyte, MSI. Asusok is jók, csak szokás szerint túlárazottak.

1 Like