Asztal

Sziasztok!

Kicsit számítógéptéma lesz a mostani, de úgy gondolom, hogy nem fér meg egyik másik topic-ban sem, ezért írom ide az egyéb mappába.

A történet a következő, nemrég költöztem végre saját lakásba, ami igen kicsi így limitálva vannak a lehetőségeim. Jelenleg egy 60 cm széles és 80 cm hosszú asztalom van. Ezen kényelmesen elférek a kis laptopommal, de nemsokára szeretnék venni egy gépet, amelyre leginkább munka miatt lenne szükségem, de természetesen a gaming rész se lesz hanyagolható . ; És akkor az igazi kérdés, véleményetek szerint megoldható, hogy egy ekkora asztalon elférjen minden? ( monitor,egér,billentyűzet) A gép befér az asztal alá annak ott lenne helye. Természetesen méricskéltem meg gondolkodtam már rajta rengeteget, de kíváncsi lennék más véleményére is.
Bocsánat, hogy kicsit hosszú lett, de előre is köszi ha esetleg bármilyen tanáccsal tudsz támogatni! :slight_smile:

Üdv,
zazuaka

Simán elfér. Nekem ennél kisebb helyen is volt már gép, úgy, hogy a ház is az asztalon volt.

Ha pedig a monitorhoz való közelség a gond, akkor egy billentyűzettálca ezen segíthet. felszereled az asztallap aljára és mikor gépezel kihúzod (távolabb kerülsz a monitortól),Ha nem használod, betolod (van helyed).
Példák: