Asztali monitor tartó állvány 2 monitorhoz

Sziasztok!

Tudom,hogy van már nem egy ilyen bejegyzés,el is olvasgattam ezeket, és tulajdonképpen Xeno megoldása nekem is megfelelne,ha nem amazonos cucc lenne. Habár a leírásban az szerepel,hogy max 27"-ig, szóval nem tudom,akkor hogy ment fel rá az az ultrawide monitor :smile:

Kis keresgélés után, találtam is egyet,ami paramétereiben perfekt lenne, csak sajnos az ára picit húzós. Arctic Z1 pro és hozzá a kiegészítő : Z+ pro

Valaki esetleg tudna ajánlani olcsóbb megoldást,vagy csak olyan webshoppot,ahol lehetnek ilyenek (Iponon és PCX-en már körülnéztem.)? Az alsó részére nekem is egy 34"-es nagyjából 6-6,5kg-os ultrawide monitor menne. Felette meg egy 24"-es 5kg-os.

Off: miért baj, hogy Amazonos?

@ujheljidani Mert úgy tudom,az ilyen cuccok postázása az majdnem annyiba kerül,mint maga a termék.
De a valódi ok talán az inkább,hogy még sosem rendeltem Amazonról.

https://amazon.de -ről rendeld, nem vészes a szállítás. De minden egyértelműen le van írva :wink:

Amúgy a 27" inkább a magassága miatt korlát…de mivel a 34"-es ultrawide ugyanolyan magas mint egy sima 27"-es így lazán elfér a 2 monitor :slight_smile:

Nekem annyira bevállt, hogy a második setuphoz is rendeltem egyet…azon ki fogom próbálni 2db 34"-es ultrawide-al is…de azok kicsit kònnyebbek mint az X34P úgyhogy összsujban ott vannak mint a mostani 34"+27"-es monitorom…

Megjegyzem szerintem 2db X34P-t is simán elbírna :slight_smile:

Az Amazon megnízható és szerintem az egyik LEGJOBB customer service rendszere van…ez egy viszonylag olcsó monitortartó, úgyhogy nemhiszem, hogy túl sok extrát felszámláznának a szállításért sem.

@Xeno Köszi a segítséget! Hát akkor itt lesz az ideje kipróbálnom az Amazont, mert árban is tényleg sokkal jobb.

Jól látom hogy a Z1 pro-t csak az asztalhoz kell “szorítani” és nem kell csavarozni?

igen, én úgy néztem,hogy az összes Arctic terméket így lehet rögzíteni.
Kivéve a fali tartókat,de hát az egyértelmű,hogy csavaros.

Nekem ketto darab z2 pro van, 10 perce szereltem ossze a masodikat - csak ajanlani tudom.
Tudnivalok:

Napokban szereztem be egy ilyen asztalt LINNMON / ALEX és kellene valami monitor tartó de sajnos az a 27" Acer monitor-nak nincs ilyen lehetősége és a 21:9 LG 34" monitornál sem vagyok biztos de közel jövőben akarok majd egy kis upgradet, így legalább már tudom mire tehetem rá a monitort :smiley:

@Xeno Bocs,még egy kérdésem lenne,rendelés előtt.
Neked ez a 34"+27"-es kombóval az alsó monitort max milyen magasra tudod felhúzni? Vagy jelenleg milyen magasan van? Ha olyan 8-10 centire fel lehet így is húzni,az már bőven jó lenne.
Köszi még egyszer.

Ime egy pontos válasz :slight_smile: Bár kicsit még feljebb is mehetbe mint ahogy most van…de nekem így tökéletes.

Perfekt! Ennél nálam a saját talpán se áll magasabban,szóval nincs is több kérdésem. :+1: