Asztali multimédia lejátszó(TV box)

Sziasztok!
Tervben van sajnos az okos TV-m mellé egy TV okosító [Xiaomi Mi Box S (PFJ4086EU)], mivel javarészt twitch streameket néznék. Legyen az élő, vagy vod, és sajnos nem jutott még el oda a tudomány, hogy okos tv-re feltegyék a legnépszerűbb streamer applikációt… És ezért az 1 alkalmazásért, igen, szükség lenne erre a ~20ezer forintos kütyüre.
Kérdés:
A twitch app fixen fent van ezen? (az elődjén(Xiaomi MI box 3) tudom hogy fent van, vagyis pontosabban le lehet tölteni a store-jából)
Valakii használ ilyen multimédia lejátszót? Esetleg pontosan ezt a típust? Véleménye van róla?
Telefonról tudok indítani, illetve kiválasztani műsort/stremet/vodot, majd azt átküldeni a tv boxra? Úgy mint pl a youtube esetében. Vagy csak távirányítóval lehet kiválasztani, bepötyögni, hogy mit szeretnék nézni?
Nektek van valami más alternatíva? HDMI kábeles összekötés, screen share-t leszámítva.Ezek közül nekem egyik sem játszik. Bármi infó jöhet a témával kapcsolatban :slight_smile:
Köszi

Szerintem neked erre egy Chromecast 3 lenne a legideálisabb. Miért ódszkodsz tőle?

Mert ilyennel nem volt még dolgom, nem is tudom mit tud ez :smiley:

Gyakorlatilag más eszközről (telefon, pc) tudsz valós időben streamelni a TV-re. Nem csak a Twitch-et, majdnem minden appal működik.

A Mi Box spec alapján jónak tűnik, review-k alapján meg vegyes. Van aki szerint nagyon jó van aki szerint annyira nem.
A 2 között a különbség, hogy a Mi Box önmagában is használható, míg a Chromecast csak más eszközzel.