[Atari Box] Mit gondoltok róla?

Sziasztok!
A mai nap kaptam egy e-mailt az Ataritól, képekkel és egy kis leírással hogy milyen lesz az új Atari Box.
Ti mire vártok tőle? Egy nintendo szerű konzol?
Ennyit árultak el róla eddig: HDMI, 4xUSB, SD, lesz 2 változata (1 retro faborításos, és egy fekete/piros (gamer :stuck_out_tongue:), és hogy azontúl hogy a régi játékokon kívül természetesen új játékok is lesznek hozzá.

1 kedvelés

En nagyon varom… Meg azon a generaci tagja vagyok aki elkapta a occoo Torok meg kinai masolatokat (“Rambo”-neven futott sokaig a piacokon felenk)

Az Atari otok klasszikus aminek a hangzasa es a kepvilaga meg egy egyszerubb kort tukroz amikor a kepzeloerodre volt vizva sokszor a jatek kepi vilaganak megalkotasa, hisz ami a TV kepernyojerol rad mosolygott az inkabb csak egy vazlat volt amire a kepzeletunk felepithette a mesebeli urbirodalmakat vagy dzsungeleket…

Jo erzes lessz belenezni ismet a klasszikusokba :slight_smile:

Pont ma találtam róla egy posztot 9gag-en! Nagyon várom, hogy mikor dobják piacra.

Nekem gyerekkoromban volt egy Atari 2600-as modellem, még apukám hozta Németországból és nem keveset játszottunk vele. Emlékszem, hogy szegény joystick-ok meg is sínylették egy idő után. :joy:

Ja és ugyebár volt benne Pókemberes játék. :smiley: