Átverős oldal VIGYÁZZATOK! Vizna.hu, C-shop.hu

KAMU!!! Ne vegyél innen semmit!!

3 Likes

Üdv Urak!
Csak azért regisztráltam, hogy válaszolhassak ide.
Én eljutottam odáig, hogy már csak utalnom kellett volna, de nem tettem, mert a nünüke nem engedte. Este felhívott az “ügyfélszolgálat”, hogy miben segíthetnek, mert nem utaltam.
Erről a számról: 30862nulla605. Ő is a dhl-t mondta és hogy külső raktárból szállítanak.
Ha segít valakinek.
Azóta sem utaltam.

3 Likes

Bele van írva a topic nevébe is h vigyázz mert átverés

5 Likes

Ne rendeljen senki innen!

Kifejezetten adrenalin-függőknek ajánlott !

Az IM felé benyújtott éves pénzügyi beszámoló alapján a cég 2019. évi értékesítési árbevétele nulla forint. Adózott eredménye nulla forint. 2 évre visszamenően a foglalkoztatottak létszáma nulla fő.
Mondjuk, az egyszerűsített bevallásukat legalább benyújtották erről…

Az áraik engem is megleptek, de kérdem én, mi értelme van így ennek?!

Örülök, ha segíthettem!
( A későbbiekben nekem is adódhatnak majd műszaki kérdéseim… )

Üdv.

Értem, hogy mindenki azt írja, hogy kamu és ne rendeljen senki, de van olyan, aki konkrétan rendelt és nem érkezett meg a termék? Végzett bárki próbavásárlást?

Valószínű, hogy ez rád vár!
Egyébiránt, az már gáz, ha maga a kiszállító sem ismeri a céget… Mondjuk, egyszer én is jártam már így egy lengyel céggel…, és mégis megérkezett a rendelés. Persze, nekik még cégük sem volt Magyarországon.
Elszántnak tűnsz és kitartónak, úgyhogy essél túl rajta, aztán jelezd felénk! :slight_smile:

Én a hét elején rendeltem és fizettem is.
Tegnap még elértem őket telefonon és biztosítottak a szállításról… Mára már kisipol és mailre sem válaszolnak.
Úgy érzem, hogy búcsút inthetek a pénzemnek és a terméknek is.
Ha valami csoda folytán mégis megérkezne… jelzem

2 Likes

Nem tudom mennyire kamu a cég, de minden jel arra mutat. 96-ban alapították, azóta kb mindennel is foglalkoztak a céginfó szerint és mégis az elöző évi bevétele 0 ft.
Valahogy szivesen fizetek plusz 5-6k-t pluszban normálisan bejáratott webshopban, ahol legalább a garanciát is tudom érvenyesíteni ha szükséges

4 Likes

Persze, azért várjuk ki a végét és senkit ne keserítsünk el előre, mivel egyetlen magyarázata azért lehet a cég évekre visszamenő nullás árbevételeinek.
Nevezetesen, az egyedüli tulajdonos, egyben ügyvezető csak idén március 12-én vette meg a céget.
És meglehet, hogy a vállalkozás egészen addig csak “alvó cég”-ként létezett.
MINDEZ BIZAKODÁSRA ADHAT OKOT !!!.

Éppen ezért kíváncsian várom majd Zomok86 sorstárs visszajelzését !

1 Like

Két nappal ezelőtt én is eljutottam odáig, hogy leadtam a rendelést egy 30 ezres tételre, mert kb 7ezerrel olcsóbb volt a termék, mint máshol, de nem fizettem, gondoltam előbb megkérdezem telefonon, hogy lehet-e kivételt tenni utánvétes fizetéssel, de kategorikusan rávágta a pasi, hogy nem. Megkérdeztem, hogy eredeti és bontatlan-e a termék (az ár miatt), azt mondta, igen. Elmondtam neki, mik az aggályaim még az oldallal és megkértem mondja el mi a garancia rá, hogy tényleg megkapom a pénzemért, amit rendeltem. Azt mondta, hogy semmi, szerinte is hülyeség ez az előre fizetés és ezt mondta már a főnökeinek, és hogy nem éri azokat, akik online rendelnek, ő nem rendel soha semmit online. A külső raktárat nekem is említette. Végül arra jutottam, hogy nem fizetek egy petákot sem, nem éri meg… 99% kamu
Persze, ha valakinek pozitív tapasztalata van, írja meg!

1 Like

Amúgy itt vergődtök 6-7k huffon. Hardveraprón is annyival olcsóbb és arra még gari is van plusz meg is kapod a terméket. :smiley:

8 Likes

Magadtól vagy ennyire hü…, vagy segítséget kapsz?

3 Likes

fúúú --.–

@lengyelb nincs már ez túlságosan körbeurálva?

3 Likes

14 Likes

Ezt nekem szántad?

figyelem a bejegyzést, de amíg van olyan hozzászóló aki vásárláson gondolkozik vagy már fizetett is addig, gyűljenek csak a tapasztalatok.

2 Likes

:first_quarter_moon_with_face: :sauropod: :microphone: :soccer: :art:

2 Likes

Sziasztok! A bizakodóknak írok, akik hisznek a csodákban! Lehet a “webshop” is felfedezi ezt a fórumot és hogy eloszlassa a kételyeket, regisztrál és bekommenteli, hogy neki megjött a termék és szuper minden. Még képeket is berak a cuccokról, meg vmi kamu számlát is hogy hitelesebb legyen. És várja a rendeléscunamit! :slight_smile: Megteheti, miért ne! :slight_smile:

3 Likes

Hadjátok már a francba. :smiley: Nem hiszem el hogy pár db mátyáson megéri ennyit vacilálni a hivatalos gari és supportért cserébe. :exploding_head:

7 Likes