Balkezes gamer egér

Sziasztok.

Elsősorban balkezes honfitársaimtól kérnék tanácsot eme nagy dilemmában.
Új egér vásárlása előtt állok, de ahogy látom a legtöbb gyártónak nincs balkezes kivitelezésben elérhető gamer egere. Tudtok nekem ajánlani valami fain, megbízható cuccot?

• Lehetőleg Razer márka
  • Optikai szenzor
  • Vezetékes
  • Balkezes, vagy tükrözött kivizelezés (mostimportant!!!)
  • 4-5G-s szenzor
  • Megfizethető ár (max 30K)

DeathAdder Elite-ről sok jót hallottam, de sajnos nincs balkezes kivitelezésben, de az említett márka és típus az irányadó.
Nem hátrány a tengeren túlról való érkezés sem, de nyilván nem szeretnék hónapokat várni rá. :smiley:
Köszönöm mindenkinek! :slight_smile:

Update, avagy 1 fontos információ kimaradt:

A “Tanulj meg jobb kézzel játszani” és efajta lehetőségek nem opcionálisak, nincs kedvem kinöveszteni a jobbkezemet. :smiley:

1 Like

Ezzel mi a gond?

vagy:

Utánanézegettem egy kicsit a két példánynak. Sem a Respawn-t, sem a V2-őt nem forgalmazza egyetlen hazai bolt sem. :frowning:

Razer naga? Régebben volt belőle balkezes.
Vagy még a zowie egereire néznék rá a helyedben.

azt írtad nem gond külföldről venni :wink:

1 Like

Sajnos külföldön se kapható, sem használtam, sem újonnan. Sőt, a Razer hivatalos weboldalán is “out of stock” állapotba van… :frowning:

Szia! Én is keresek egy bal kezes egeret, ha véletlen vmelyiket betudod szerezni akkor szólnál/ szolna vki. Ígérem én is szólni fogok. Magam részéről én a nagát szeretném. Szerintetek a deathhadder v2 milyen?

Balkezes egerek ritkák, viszont nagyon sok szimmetrikus egér van, gondolom az ugyanolyan jó balkezeseknek is.