BenQ XL2411P

Sziasztok!

Szeretném a véleményeteket kérni erről a monitorról. Competitive játékra néztem ki és érdekelne mi a véleményeket róla és érdemes-e megvásárolni.

Válaszokat előre is köszönöm.

Egy abszolút jó áron lévő kis monitor. Ugyan még nem volt dolgom BenQ monitorral de rosszat nem hallottam róluk. Egy kérdés: csak és kizárólag kompetitív játékra kell vagy be-be csúszik pár sima cím is? Mert akkor egy freesync képes monitorral kicsit többre mennél :wink:

Szerintem egyáltalán nem olcsó ennyiért.

TN panel
24" méret
Alacsony kontraszt
Nincs Freesync
Színmélysége csak 6 bit + FRC
A kinézet ízlés kérdése, nekem úgy néz ki mint a mi a múlt évezredben készült…

Kicsit hozzáteszel, kapsz jóval jobb MSI-t:

Ritka az, hogy játszok single játékokkal de azért megesik.

Ennek az MSI-nek állitható a magassága? Csak részlet kérdés, nem ez fogja befolyásolni a döntésem. :smiley:

megnyitod a linket->termék leírás->youtube video
Ne csak nézz láss is.

Passz, de ott a hátulján a Vesa mount, aztán olyan állványt veszel hozzá amilyet akarsz.

Nem tudom, hogy ez a hajlitás nekem mennyire jönni. Van esetleg opciód nem hajlitott képernyős monitorra is? :smiley:

Fogtam, és rászűrtem dolgokra ebben a webshopban. De igazából bármelyik webshopnál nyugodtan lehet nézelődni, szerintem ennyiért VA paneleset kapsz.

VA és TN között van különbség vagy semmi észrevehető?

Jó VA és rossz TN között hatalmas. Jó TN és rossz VA között szinte semmi. Maga a paneltechnológia nem garantálja önmagában a minőséget, ezért kell teszteket olvasni/nézni.

Mindenesetre a Benq márka nem épp a minőség garanciája…