Bitcoin bányászat

Ezt maximum onnan szúrhatod ki hogy az antisztatikus zacskó amibe a kártya maga van belecsomagolva nagyon gyűrött akkor már többször kivették belőle a kártyát. A kártya maga poros akkor is valószínűleg.
Ennél konkrétan nem tudom de a 480-asomnak a dobozán egyáltalán nem volt zárópecsét és a nyoma sem volt.
De ez is vagy az volt hogy szépen távolították el vagy nem is volt rajta. Ezt soha nem tudom meg. Viszont a kártya remekül üzemel.

:slight_smile:

Mi a véleményetek a jelenlegi árfolyamokról… Igencsak visszaesett minden . Meg a váltási árfoylam is pocsék =/

Engem az érdekelne ,hogy meddig működhet az a bányász -gatás?
A videóban konkrétan 6:50 től van erről szó.

Amíg erről nem hallottam komolyan fontolgattam egy erős bányagép megépítését ( picit elvette a lelkesedésem)

Hat ha tovabb zuhan, akkor lehet, hogy nem is lesznek annyira szethajtva a hasznalt banyasz karik :smiley:

Azért még ne dobjátok ki a kártyákat, viszont ez elég komoly.
ETH árfolyam visszaesett a június elejei szintre, a mining difficulty viszont azóta másfélszeresére nőtt. ZCash hasonló.

Aki bízik benne, hogy bármelyik sokszorosára nő a jövőben mint a BTC, annak esetleg érdemes lehet most venni :wink:

Ma már láttam a használt piacon kártyákat, főleg hetesével-nyolcasával. A db. árakon még nem igazán látszik. Amúgy azt hittem ennél tovább fog tartani.

Jó a ZEC árfolyam javított tegnapihoz képest . És addig nem gaz míg a májusi árfolyamot el nem eri . Meg csak félév következik .

Én is ma néztem rengetegen adjak el a kártyáikat .

Remélem finomak voltak legalább :smiley:

Az utóíze biztos kesernyés egy kicsit :smiley:

Ma elég sokat erősödött a BTC és ETH is… én bízom benne, hogy összekapja most már magát minden :slight_smile:

Én szerintem csak egy féléves mizéria volt ez . Most fektetve mindenki meg vesz ki pénzt mindenből . Minden árfolyam meg részvény most a legingatagabb . Erősödik szépen . Nagy még a kilengés a bizonytalanság miatt sokak részéről szerintem sokan meg is ijedtek azért is változik igy az árfolyam

Ha valakit érdekel bányagép építéshez:

Épp erről olvastam énis tegnap, csak aztán elfelejtettem belinkelni :slight_smile:
Nemtűnik rosz cucnak

Ja csak Nvidia jelenleg nem jo eth-ra főleg a 1060 nem talán az uj modell . GTX 1070 kiszolgálnak ennyit 2 taprol jo lenne zec-re . Én tegnap éjjel vásároltam míg lent volt az árfolyam zec-ez meg Btc-t . Azóta 8%javulas volt mind kettőnél .

Én 1080 ti re gondoltam zec-re 700 fölötti sol-t produkál per kártya .

Sima 1080 560 1070 470 szerintem hasznalt 1070 jobban megéri több profitot csinál fogyasztás miatt .

:joy: