[Black Desert] Pajtáskereső!

Fölösleges szerintem azzal foglalkoznod. Én csak régebben foglalkoztam azzal, mert akkor nagyban termeltem a tárgyakat és adtam el, de azóta meg borzalmasan megváltozott a market. Mindennek baromi nagy ára lett már szinte és semmiből se lehet +ban kijönni.

Oks, köszi. :smiley: De akkor még szinteződnöm kéne, mert high level területeken gondolom nem húznám sokáig. Vagy ha más olyan van, amihez kell ember, vagy csak a fun miatt, írhattok, és ha pont ott vagyok, megyek. Csak mert mostanában nem sokat tudok gamelni. :smile: Lighty_Light a karakterem neve.

Hát én bármikor ráérek :smiley: Igen, szinteződni kellene, nagyon is. Nekem is végre meg kéne lennie a lvl 57nek, de sokáig tart és egy idő után unalmas is… Legalábbis egyedül, úgy szórakozás nélkül. :confused:

Mi a neved ? :smiley: mert akkor felvennélek :smiley: hát meglehet hogy ismerős a nevem a Pirates Of Hell ben vagyok tag ami elég jó kis klán pvp orientált :slight_smile: igaz én nem annyira szoktam pvpni mert még nincs olyan jó cuccaim :confused:

Mi a család neved? :smiley:

Annoo

Én is kb 2hete kezdtem a játékot iszonyúan tetszik a játék, de még annyira nem éreztem rá az ízére sztem jó úton haladok hogy meg értsem a játékot.

http://www.blackdesertonline.hu/sulyos-memory-leak-problema-a-jelenlegi-verzioban

Mi erre a megoldás?
Szimplán nyiss egy Marketplace-t az Escape gomb menüből vagy maidből vagy városban az npcnél, kattints bele a kereső mezőbe és X-eld ki az ablakot. Ennyi! Ez a megoldás a problémára, ha bezártad az ablakot, egyből észreveheted, hogy nagy teljesítmény növekedés történt.

Ez a ciki, nem a faláb. Észrevettem hogy eddig North America szerveren voltam. :smiley: De mindegy, gyorsan kezdtem egyet Europa serveren, “már” 21-es szinten ténykedem. :sunglasses: Egyik hétvégén néhányan tényleg fent kéne legyünk egyet, aztán odaadhatjátok a fölös cuccaitok. :imp:
:slight_smile:

Kicsit bedöglött a topic :frowning: Ma végre én is megvettem a játékot, de egyedül nem az igazi. Ismertek nagyobb magyar guildet casual szinten?

Egyből már a fölös cuccokat kérnéd mi? xD Amúgy igen, én benne vagyok, hogy valamelyik nap/hétvégén össze hozunk valami partyt :smiley:

Hát én jelenleg a PiratesOfHell -ben vagyok, mint magyar guild. Igen amúgy, egyedül nem az igazi, ezért is hoztam létre ezt a topicot és össze kéne hozzni egy partyt :smiley: Csak nem igazán vagyok az a “Vezér egyéniség”, így nem igazán megy nekem ez a "összehozás"
Amúgy hozzánk bármikor jöhetsz. Kedves, segítőkész guild es barátságos. Nekem is ideje lenne már felmenni hozzájuk tsre alapból :smiley:

Sziasztok. Engem is érdekelne egy party. 38-as noobie ninja vagyok még csak és gőzöm sincs, hogy mit kezdjek benne magammal. Valami iránymutatást/jó tanácsot elfogadnék és szívesen játszanék pár jófej mmo rajongó társammal :smiley:

Szívesen segítek bármiben, amennyit tudok a jatékrol. (Mondhatni, hogy tapasztalt vagyok már azért, mert azért van 4db 56os karim :smiley: ) Nyugodtan kérdezz, meg amúgy igen, jó lenne összehozni valami partyt :smiley:

Na skacok. Akkor ha mindenkinek jó és benne is vagytok, akkor össze is hozhatnánk egy partyt valamelyik napra :smiley: Csak én nem igazán vagyok az a nagy “vezér egyéniség”, ezért nem nagyon tudom ezt az egészet kezelni :frowning: Szóval, ha valakinek van kedve és ideje, akkor megszervezi? <3 (Vagy hogy hívják ezt a folyamatot) Vagy valami megbeszélés :smiley:

Melyik szerver cuccon legyünk? Kevésbé populárisabbakon szoktam lenni, mert a sok játékostól a városokban lagg van a tré cpu-m miatt. :unamused: Valencia 1-en vagyok most.

Nekem igazából bármelyik jó :smiley: Általában Velia 6on szoktam lenni, de mindig átmegyek a sok játékos miatt, mármint sokszor a Grindolás miatt, de nekem se a legerősebb a procim :confused:

Bocs hogy soká tart míg válaszolok, de kevés az idő. :dizzy_face: Jobban jártam volna ha nyáron kezdem el a játékot. :smile: Elvétve vagyok fent rövid időket, de akkor Velia 6on leszek, aztán egyszer csak lesz valami. Mi a cshalád neved? :smile:

Bocsi a késői válaszért, de nekem sincs nagyon időm :frowning: Amúgy átmentem akkor Valencia 6 ra, mert ténylegesen kevesebben vannak ott :smiley:
“Szutyok” a családnevem.

Sziasztok! Magyar klán aktív tagokat keres! A MagyarokNyilai PVX klán! Ha fontosnak találod a csapatmunkát és az összetartozást akkor közénk tartozol! Ts használata szükséges. Wishperelj rám a játékba Madyssa néven megtalálsz és megbeszéljük a részleteket!