[Black Desert] Pajtáskereső!

Sziasztok! Van itt még esetleg olyan aktív tag aki tudna ajánlani guildet, ahova lehetne csatlakozni?

Szia, igazándiból mi a napokban kezdtünk egy guildet, ha szeretnél csatlakozhatsz hozzánk.

Szia! Köszi a megkeresést. De jelenleg már sikerült találnom egy magyar guildet és épp két hetes próbaidőn vagyok náluk :smiley: De nektek is jó játékot!

Oké, jó játékot nektek!

Én most kipróbáltam a Lahn-t és elég élvezetes vele a játék, még egyedül is, bár még picike vagyok, nem tudom később milyen lesz… Úgyhogy most még csak kicsi, de a későbbiekben majd nagy elahnnal (:smiley:) vetem bele magam a játékba. :smiley:

Várd meg awakening-et lahnhoz mielőtt eldöntöd, hogy tényleg tetszik e a class :slight_smile: + készülj fel arra hogy koreai szerver alapján az egyik legrosszabb class grindoláshoz, de ez mind nem számít ha ez tetszik a legjobban!

Na igen, annak még utána sem néztem mi lesz az awakening, és valóban fura, néha mintha nem hitelne a prime weapon, de egyelőre elég élvezetes így is, nem mintha a többi class amit próbáltam nem lenne, csak ez most végre egy olyan fegyver típust hozott magával amivel ritkán találkozni. + jól néz ki az egész :smiley: - az fontos ! :smiley:

Sziasztok,
Akkor végül lett VR klán? :slight_smile:

sziasztok van black desert ben még élö klán mert szeretnék csatlakozni?

Sziasztok! Ha esetleg kerestek egy gyűjtőhelyet magyarul beszélő embereknek, akik segítségre szorulnak a játék megértésében, létrehoztam egy guildet erre a célra. Keressetek rá: Collgard Rahtiel, Hanabira nevű guild. Aztán majd meglátjuk :smiley: