TheVR Fórum

Bluetooth füllhallgató telefonáláshoz

Sziasztok!

Ajándékba szeretnék vásárolni bluetooth-os füllhallgatót amit kifejezetten telefonálásra használna majd az illető. Lehet stereo vagy mono is.
Fontos lenne, hogy minél nagyobb akkumulátora legyen, tehát minél tovább bírja a strapát. Sok helyen olvastam, a Jabra termékeket ajánlották sokan.

Ha valakinek van tapasztalata, tudj ajánlani, előre is nagyon köszönöm!

szia, milyen telefonhoz, illetve mennyiért szeretnél vásárolni?

1 Like

Szia!

Azt még írd le légyszi, hogy fej- vagy fülhallgató amire szüksége lenne az ajándékozottnak? Tehát akár egy egyoldalas headset is megfelel? Pl.:

ehhez már jár egy taxiengedély is, nem? :grinning: /s

Spoiler

2 Likes

Futár engedély biztos, taxis szerintem csak a drágábbaknál. :smiley:

Szia!

Huaweii P20 pro, és mindenképpen füllhallgatóban gondolkodunk (tehát nem a fejpántos kategória). Az egy oldalas headset is opció abszolút!

Szia!

füllhallgatóban gondokodunk. Alapvetően az egy oldalas headsetek és a normál vezeték nélküli füllhallgatók között vacilálok, azt nem tudom eldönteni melyik lenne jobb választás.

na és

Hát ha lehetséges ennyiért jó minőséget venni akkor nem szívesen adnánk többet 50.000 forintnál.
Jo lenne ha tartós és jó minőségű lenne a termék, mert mindennapi használatra lesz fogva órákon át. Emiatt pedig rá szánjuk azt amennyit kell.

Ez a legkomolyabb Jabra.

Köszönöm a tippet!

1 Like

Szia!

Megtaláltad a megfelelőt?

Szia!

Végül a Blue Parrot lett a kiválaszott, amint kiderül hogyan vizsgázott adok tájékoztatást még! :slight_smile:

1 Like