TheVR Fórum

Borderlands mozifilm MO forgatási helyszín

Üdv.
Bizonyára tudjátok páran, hogy a Borderlands-ből csinálnak mozifilmet Cate Blanchett főszereplésével (ő lesz Lilith).
A filmet Magyarországon forgatják április 1-óta.
Hétvégén tudtam meg, hogy a falunk (Kőszárhegy) melletti kőbánya is helyszín. Vasárnap kimentem a helyszínre. Éppen nem forgattak, gondolom hétvége és az eső miatt. Csináltam pár képet a szettről, hátha érdekel valakit.
Új tagként a fórumon csak 1 képet tudok föltölteni. Remélem sikerül.

14 Likes

wow köszi az infókat @pityke007 , nagy rajongója vagyok a szériának és még csak nem is tudtam hogy itt nálunk forgatnak , ráadásul ilyen közel hozzám. Meg is van a hétvégi túraterv! :wink: :slight_smile:

Szívesen @zakarias91. És köszi @mrgregtaylor, hogy átírtad a címet. Így tényleg jobb lett.

1 Like

Ha gondolod, addig is küldd fel Drive-ra és dobj be egy megosztó linket.

Be kell vallanom, eddig még nem használtam Drive-ot, itt a link a folderhez, ahol a képek vannak. Remélem mindenki eléri.
A kőbányába nem lehetett lemenni, a többi képet látható díszlet a bánya melletti kis dombon vannak.
Azt nem tudom, meddig forgatnak itt.
https://drive.google.com/folderview?id=1e6gmY9fe9U89XhMCzwhxYrl6lQ42wyxm

5 Likes

Imo, ez csak egy átlag magyar falu határa, a stáb meg csak a kamerákat vitte. Érd határában különb szeméthegyek vannak, mint itt🤷🏻‍♂️

3 Likes

PONTOSAN erre gondoltam én is :smiley:
… megnézték a street view-t és gondolták, “na, ide csak egy Welcome to Pandora plakát kell” :rofl: Legalább a költségvetés mehet a film többi területére… :face_with_hand_over_mouth:

4 Likes