Budget PC, PC Build

Sziasztok! :slight_smile:
150.000ft-t avagy 500€-t szánok a gép építésre- maximum.
Amire használnám -
nagyrészt játszani szeretnék (mint pl.: GTA V, WOW- Legion, Battlefield V, Forza Horizon 4…), tehát a mai játékok fussanak rajta 60+ fps el - high/medium -on

Válaszokat előre is köszönöm! :smiley:

Arra a felhasználónévre szerintem ráférne egy változtatás…
@lengyelb

De 150-ért ezek irreális elvárások.

2 Likes

Ennyi pénzért teljesen lehetetlen. Inkább nézelődj használt piacon. Ha ragaszkodsz az újhoz, ott a build ajánló. Csak akkor mélyebben kell a zsebedbe nyúlnod.

1 Like

+1 szavazat a használt gépre.
Én szerencsésnek mondhatom magam, 90-ért sikerült beszereznem egy olyan gépet, aminek minden alkatrésze legalább 1-2 év garanciás, és az általad felsoroltak közül még csak a GTA V-el próbálkoztam, de az drop nélkül fut 75 fps-el (75 hz a monitorom), és minden más is amit használok.

Ryzen 5 2600, RX 570 4GB (Nitro+), 500GB SSD, 1TB HDD, Corsair CX450M táp, 2x8GB HyperX 3200Mhz memória, ASRock B450 Pro4 alaplap egy jól szellőző házban.

Persze lehet csak szerencsém volt, valószínűleg ennyiért nem, vagy csak nagyon ritkán/kevés gépet fogsz találni, de csak írtam neked egy példát, hogy ilyen is megtörténhet, ha elég türelmes illetve figyelmes vagy.

Nyilván figyelni kell állandóan mikor mit raknak fel, és le kell csapni rájuk, ha olyan.

1 Like

@homlokos_pina változtass felhasználó nevet!
ezt twitchen tudod megtenni!
majd megírod nekem hogy mire változtattad és utána itt is megváltoztatom és be tudsz lépni!

2 Likes