Call of Duty 2

Na ez a legnagyobb probléma sajnos :frowning: Én is megpróbáltam, de miattuk nem is erőlködtem.

Sziasztok! Rég óta tervezgetem már, hogy a streameimet egy kis multival színesítsem. Most vasárnapra tervezünk a srácokkal COD 2-t. Ha van kedvetek, nyugodtan csatlakozhattok. Itt találtok infót az eseményről: https://www.facebook.com/Lv421-1515806538516697/

1 Like

Sziasztok. :slight_smile:

Ha szeretnétek esetleg többet játszani, én most rendeltem 1 hónapra egy szervert, 18 slotos, 2.05 PAM van rajta és TDM. Carentan, Burgundy, meg Toujane. :slight_smile:

IP: 91.121.145.85:27877

Sziasztok! Van egy saját szerverem, ha van kedvetek csatlakozzatok! IP 37.221.209.105:28160

Valaki játszik még vele?Most elővettem, de nincs kivel. :smiley:

1 Like

Én. Unatkoztam, aztán eljátszogatok vele. Csak kb az nem csal, aki nem akar :\

2 Likes

Jó sok év után feltelepítettem, de mindenhol azt olvasom, hogy sok a csaló és kicsit elbizonytalanít :confused:

Amit nem értek, mert már sajnos ahogy nézem alig maradt szerver meg játékos így az évtized végére, akik meg játszanak vele ennyi év után, nem tudom megérteni, hogy miért csalnak…

De jó lenne játszani vele, úgy mint rég, még ha már nincs is sok játékos meg szerver.

1 Like

Azzal még játszanak ?

Hali. Béreltem szervert 1 hónapra, különlegesebb modok lesznek rajta. Most éppen bújócskázni lehet, marha vicces amúgy :sweat_smile:

37.221.209.130:28976

1 Like

Ebbe a játékba én is beleöltem 5k+ órát, fantasztikus volt :smiley: Sajnos szerintem vége van, nem lesz már nagy fellendülése sosem. Úgy érzem, próbálkoztak a Battalionnal, viszonylag nagy sikere lett pont a Cod2 miatt. Az viszonylag rendben van, ezért ha valaki vágyik erre a világra, az már inkább Battalionozik, hiába nem ugyan az. Favoritok: Johnny Cash, Mustang, Chemotox(nagyon régen), RoG, meg volt 1 zombi szerver, arra emlékszek, hogy Hunter volt a vezetője, de hogy már mi volt a neve… :smiley:

BotZombies?

DoA, eszembe jutott :smiley: Dead or Alive

1 Like