Call of Duty: Black Ops 4 - Blackout (Battle Royale)

Társat keresnék PS4-en, én imádom a Blackoutot, nem vagyok a legprofibb, 5 win van egyelőre a lajstromba. galhunore psn ID-n megkaptok, addoljatok, zúzzunk :slight_smile:

Sziasztok!
Nekem már egyszer megvan a játék, de most megkaptam ajándékba ASUS termékhez.
Szeretném továbbadni nagyon kedvezményes áron, hogy ha valakit érdekel írjon rám privát üzenetben. :slight_smile:

Mit jelent az a nagyon kedvezményes?:smiley:

Csak privátban szeretnék erről beszélni, szerintem nem idevaló az alkudozás része. Röviden annyit jelent hogy jóval olcsóbban válnék meg tőle mint amennyiért jelenleg kapható.
Amúgy meg tényleg jól sikerült a játék, viszont az APEX most egy kicsit visszavette a BR részét a COD-nak… Ez már csak ilyen lesz, jönni fog a jobbnál jobb és mindig a legújabb lesz a legnépszerűbb…?

Amúgy a kedvencem a prison-ös hely, szeretem azt bevenni. :smiley:

Én agyvérzést kapok a blackout résztől(Valószínű én csinálok valamit rosszul). Belehúzom az emberbe a tárat az lmg-ből úgy, hogy végig jelez az indikátor és kb semmi. Kapok töle kettőt shotiból és instant halok :smiley:

Minden COD-ban a shoti volt a nyerő. Viszont ha tartod a távolságot akkor shotizhat akárhogyan, megfekszik előtted. :smiley:
BO-ban szerintem a shoti a legvégéig amíg le nem szűkül a kör kb felesleges…
Nekem az a problémám inkább hogy ha sunnyogok, lopakodok akkor általában megvan a TOP 5 vagy 10, de ha belemegyek valami harcba akkor még ha meg is nyerem utána jön egy nevető harmadik és RIP. :smiley:

Sziasztok!

Ps4re keresek magam mellé BO4re társakat! Valaki esetleg?