Call of Duty Modern Warfare Dev Error 6065

Sziasztok!
Sajnos problémák vannak nálam az új COD-al, ami már csak azért is rossz, mert egy termék, amit megvásároltam nem működik, másrészt pedig nagyon csapatnám a dolgot, de van egy, magát Dev Error 6065-nek nevező fatális hiba, ami megakadályoz ebben engem.
Ez egy DirectX váratlan hiba, amit sehogy sem tudok megoldani. A játékba lépve már a menüben vagy az első meccs során kapom az arcomba, ami egyébként ki is crasheli a játékot.
Utána nézegettem már a dolognak, sok helyen az írták, hogy a fejlesztők dolgoznak az ügyön, valahol pedig azt, hogy vegyem lejjebb a grafikai beállításokat stb… Ezt mind meg is tettem, de semmi.
Volt amikor 3 órát tudtam játszani, volt amikor egy percet sem (pl. ma). Kiszámíthatatlan az egész.

Nagyon megköszönném, ha valaki akinél szintél felmerült a hiba és esetleg megoldotta valahogy leírná, hogy mit is csinált, mi oldotta meg neki ezt a gondot.
Nagyon szépen köszönöm, előre is!

Egy kis tech adathalmaz a számítógépemről:
• Windows 10 64bit
• AMD Sapphire RX480 4GB
• AMD Radeon driver verziója: 2019.1023.1545.28374 / 19.10.2 (legújabb)
• COD MW verziója: 1.04 (legújabb)
• Játékbeállítások (in-game): alapvetően Low/Medium (a hiba miatt)

Türelem. Biztosan hamarosan patchelik. Sajnos el kell fogadni hogy olyan korban élünk, amikor gyakorlatilag nem jelenik meg “kész” játék, szinte mindent azonnal patchelni kell, sokszor több gigát leszedni hogy működjön.

2 Likes

Mennyi rammod van?

16 GB DDR4 2400MHz

Esetleg minden driver up to date? Nem csak a gpu. Ha igen akkor nemtehetsz mást mint varsz a javító patchre

Nekem is ugyanez a problémám van. Viszont amit észrevettem böngészve a netet ez a probléma jellemzően AMD-s GPU-knál jelentkezik. Remélem az AMD-nél is felfigyeltek a problémára és a következő frissítésben megoldják a dolgot. Ami viszont érdekes konzolon nincs baj pedig azok is AMD-s alapokon nyugszanak. Szerintem a játék PC-s portjába került valami hiba.

Igen, minden. Végig mentem szépen az összes driveren, még a DX-et is újra raktam.

Valóban, ezt én is érzékeltem.
Valahol egyébként azt írták, hogy a legújabb AMD Driver, ami nekem is van (ami egyébként számomra csak “optional” update volt) még nem stabil és az okozza a hibát.
Nagyon remélem, hogy kapjuk azt a patcht…

I’m getting Dev Error 6065/6066/6068.
– PC We’ve identified an issue that is causing hang crashes on the GPU and will be addressed in an upcoming patch.

Workaround: Try running VRAM under maximum and/or running the game with the default settings.

Még ezt a hivatalos morzsát sikerült kihalásznom. Hát valóban, várnunk kell…

Nálam az segített hogy az egész bioszt alaphelyzetbe állítottam ugyanis a PC bolt ahol összerakattam a gépet egy csomó mindent overclockkolt.

1 Like

Köszi! Ezt még megpróbálom.