TheVR Fórum

[Call of Duty: Warzone] [PC] Csapattárs keresés

Sziasztok, a tegnapi nap folyamán letöltöttem a Warzone-t (streamek meghozták a kedvem :laughing: ), viszont egyedül nem annyira fun. Haverom nem szeretné leszedni, nem élvezi annyira a BR játékokat… Esetleg valaki nem jár hasonló cipőben, vagy hátha valaki pont egy 3. embert keres!?

1 Like

Nézzetek fel hozzánk a Fiscord szerveremre ha van kedvetek :slight_smile: Nagyrészt jómunkásemberek vagyunk mind…de délutánonként meg főleg hétvégén megy minden IS :slight_smile: Most a Wolcen meg a COD Warzone pörög épp :slight_smile:

Weyland-Yutani

2 Likes

Aki szeretne jönni 3.-nak nyugodtan felvehet friendnek. :slight_smile: 2-en vagyunk általában esténként szoktunk praccolni. :smiley:

battle.net nick: Petnagép#2577

1 Like

sziasztok!

én is társakat keresek: mummer#3175545
Ha van kedvetek tolni jelöljetek.

Üdv!

1 Like

Jajj srácok a legfontosabbat lefelejtettem :smile: Account: nagykriisz#7610409
Akit tudtam bejelöltem, örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal

Sziasztok!

Valaki jön velünk játszani? 1 valaki kellene aki legalább 16 éves. VAGY lehetsz pár évvel fiatalabb ha értelmes vagy akkor nem gond. Én 23 éves vagyok.
Nevem: Kipurcantix#2234 (battle. net -en)
Vagy discord szerverem.

Bnet - DansztheDude#2602
Pár Win volt már, nem vagyunk prók, de azért probálunk taktikusan játszani. NoRageGroup

Sziasztok!
Esténként játszok, ha nincs meg a csapat nyugodtan dobjatok egy invite-ot vagy vegyetek fel.
cbTyler#21681

Sziasztok,

Codozunk (Warzone) crossplayben ketten, és mostanában sosem filled a team… ketten meg nem az igazi.

Jönne valaki?

Csak voice chat lehetséges a crossplay miatt. Nem egy ts, de játszunk egy ideje és teljesen jó.

Ha írtok privátban, küldök usernevet.

Kritérium: Korunkhoz mértem 16+, de mindenképp egy érett gondolkodású csapattársat keresünk. :ok_hand:

Üdvözletem,
Hasonló cípőben csapattársakat keresek. 18+ és sok tapasztalat battleroyal-okban van. Csapat hiányzik :smiley:
Stocker#21732

1 Like

Sziasztok én is leszedtem ps4re csak a training én vagyok túl jelenleg haha :smiley: de ha van olyan aki ott tolja vegyen fel nyugodtan Stewie-OH néven elértek :))

Sziasztok. En is szivesen csatlakoznek valakihez vagy valakikhez. Usaban, azon belul pedig floridaban keresnek. Koszonom elore is. Pacsi

Sziasztok én is csapattársakat keresnék ps4el tolom ha számít. captainrena az ID m.

Sziasztok!

Szintén csapattársat keresek.
Még erősen potato a célzókám (javulóban), de legalább gyorsan lootolok :smiley:
Discord szerverem is van, ha szükség van rá.

Általában hétköznap este 6 után már tuti fent vagyok.
kommanche#2313

Köszi az érdeklődést :slight_smile:

A következő téma folytatása [Call of Duty: Warzone] [PC] Csapattárs keresés:

Sziasztok!

Megnyílt magyar Warzone discord szerverünk.
Csatlakozás: https://discord.gg/xxS7mpz

Csapattársakat keresek egy kis könnyed lövöldözésre.
Amit szeretnék: Mikrofon, 18+, haladó szint.
Hocci#2559

JasinGamingHun#1816195 néven jelölhettek, a teljes game megvan, mehet bármilyen mód. :wink:

DarkHell#6177060 Néven jelölhettek , általában ketten szoktunk játszani haverommal de sokszor lenne több hely is.

Mi az ID-d?

Hello.

Gyertek játszani. Sajnos úgy néz ki elég sokan eltünnek… Jönnek mennek :confused: Nincs nagyon kitartó ember.
Ezért keresek új embereket :smiley: Azért ha lehet 18+ de min 16+ legyél.
Discordom (vagyunk még páran akik játszanak azért még)
Battle .net: Kipurcantix#2234