[Call of Duty: Warzone] [PC] Csapattárs keresés

Sziasztok, a tegnapi nap folyamán letöltöttem a Warzone-t (streamek meghozták a kedvem :laughing: ), viszont egyedül nem annyira fun. Haverom nem szeretné leszedni, nem élvezi annyira a BR játékokat… Esetleg valaki nem jár hasonló cipőben, vagy hátha valaki pont egy 3. embert keres!?

1 Like

Én általában estefelé szoktam nyomni, bár a mostani helyzet miatt ez változhat :smile:
18+
Raptor3355Hu#2273

Nézzetek fel hozzánk a Fiscord szerveremre ha van kedvetek :slight_smile: Nagyrészt jómunkásemberek vagyunk mind…de délutánonként meg főleg hétvégén megy minden IS :slight_smile: Most a Wolcen meg a COD Warzone pörög épp :slight_smile:

Weyland-Yutani

2 Likes

Aki szeretne jönni 3.-nak nyugodtan felvehet friendnek. :slight_smile: 2-en vagyunk általában esténként szoktunk praccolni. :smiley:

battle.net nick: Petnagép#2577

1 Like

sziasztok!

én is társakat keresek: mummer#3175545
Ha van kedvetek tolni jelöljetek.

Üdv!

1 Like

Jajj srácok a legfontosabbat lefelejtettem :smile: Account: nagykriisz#7610409
Akit tudtam bejelöltem, örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal

Sziasztok!

Valaki jön velünk játszani? 1 valaki kellene aki legalább 16 éves. VAGY lehetsz pár évvel fiatalabb ha értelmes vagy akkor nem gond. Én 23 éves vagyok.
Nevem: Kipurcantix#2234 (battle. net -en)
Vagy discord szerverem.

Bnet - DansztheDude#2602
Pár Win volt már, nem vagyunk prók, de azért probálunk taktikusan játszani. NoRageGroup

Sziasztok!
Esténként játszok, ha nincs meg a csapat nyugodtan dobjatok egy invite-ot vagy vegyetek fel.
cbTyler#21681

Sziasztok,

Codozunk (Warzone) crossplayben ketten, és mostanában sosem filled a team… ketten meg nem az igazi.

Jönne valaki?

Csak voice chat lehetséges a crossplay miatt. Nem egy ts, de játszunk egy ideje és teljesen jó.

Ha írtok privátban, küldök usernevet.

Kritérium: Korunkhoz mértem 16+, de mindenképp egy érett gondolkodású csapattársat keresünk. :ok_hand:

Üdvözletem,
Hasonló cípőben csapattársakat keresek. 18+ és sok tapasztalat battleroyal-okban van. Csapat hiányzik :smiley:
Stocker#21732

1 Like

Sziasztok én is leszedtem ps4re csak a training én vagyok túl jelenleg haha :smiley: de ha van olyan aki ott tolja vegyen fel nyugodtan Stewie-OH néven elértek :))