Cheer Badge ötlet :D

Sziasztok!
Gondoltam a következők a Twitch témába kategorizálhatók, de ha nem, akkor szóljatok és átteszem mondjuk a Fanmade kategóriába :slight_smile:

Már régebbi streamekbe volt arról szó, hogy a Cheer Badge-eket Janiék szeretnék személyre szabni. Szeretek unalmamban alkotgatni és a fenti gondolattal a fejemben a következők születtek :slight_smile:

Arra gondoltam, hogy lehetnének a badgek “nagysága” szerint egyre többek és nagyobbak az UTP kábelek. A színek pedig hűek lehetnének az eredeti badgekhez.

Csak egy ötlet :smiley:

Szerintem jobb mint a mostani :smiley:

Ügyes munka, remek ötlet @SzonjaReka1
Bár én azt sem tudom mi az a badge :grin:

@siredrive Hát ömm… Megpróbálom elmagyarázni, kacifántos lesz, de hátha átmegy valahogy :smiley:
Tehát ha cheer-elsz, akkor 1 cheer után megkapod a szürke színű badge-t a Twitch chatben a neved mellé, ha 100-at cheerelsz, a lilát, ha 1000-et, a zöldeskéket, ha 5000-et, a kéket és így tovább :smiley:
Körülbelül ennyi :slight_smile:

Szerintem nagyon jól néznek ki, kis színes minimalista design, én támogatom :wink:

Ez zseniális! :smiley: grat hozzájuk. Remélem Janiéknak is megtetszik és felhasználják őket! :slight_smile:

Nagyon jól néznek ki, abszolút el tudnám képzelni :slight_smile: Mennyire mókás lenne a chat :smiley:
grat! :slight_smile:

Jók lettek! :smiley:
Annyit tennék hozzá, hogy én a pirosat tenném a sárga helyére (hisz Jani azt szereti ) :stuck_out_tongue:

Nem szeretnék ünneprontó lenni, aranyos ötlet, de kicsiben azért ezek csak egyszerű kötelek. :slight_smile:

Hát a tortából tuti nem kapsz. :grinning:

Én Janiéknak mondtam, hogy csinálják meg úgy, hogy a Sub badge egy V betű, a cheer badge pedig az R. Mivel így jönnek sorrendben. Ennél senki se tud jobb ötletet adni! :smiley:

Tetszik, nagyon jól kitaláltad, szinesebb és személyesebb , mint a mostanibb. Támogatom!:slight_smile:

Az uccsó kettő fánk… :smile:

Szerintem szuperul néz ki, bár azt ne felejtsd el, hogy csak 1000-től lehet saját cheerbadge :slight_smile:

@SzonjaReka1 Szia! Lehet akkor nem tudtad ,de 1.000 Cheertől lehet egyedi badge-et állítani, amúgy not bad :smile:

Jó ötlet.:grinning: