[COD] [minden platform] Cold War vagy Modern Warfare

Sziasztok!

Ma láttam az új CoD Black Ops játék trailerjét és nagyon közel a reveal - ezért tanácsot kérnék tőletek…

Még pár napig akcióban elérhető a Modern Warfare Battle.neten, és nagyon tetszik nekem, főleg a srácok Hard Mode streamjeit néztem róla és sokat pörgettem anno a CoD 4-et szóval beruháznék rá (kicsit megkésve, de most van rá felesleges keret és a Warzone önmagában nem jön be annyira)… Viszont nem tudom eldönteni, hogy a pár nap múlva megjelenő game nem teszi-e majd zárójelbe az egész Modern Warfare-t… Egy elnéptelenedő gamere mégsem akarnék kiadni még akcióban is több mint 10 k-t… Szóval a véleményetek érdekelne, hogy mennyiben lehet hatással a MW multiplayer basejére szerintetek a most megjelenő új játék?! Illetve a megjelenés után szerintetek várható-e, hogy érdemeben csökken a tavalyi játék ára?

Köszönöm előre is a véleményeket!

Nem gondolom hogy a Black Ops és a Modern Warfare széria bármikor is halálosan kiütötte a másikat.

3 kedvelés

igen, ezért kérdezem, mert nekem ezek teljesen kimaradtak - utoljára a CoD 4-et pörgettem meg most a Warzone-t… a Modern Warfare azért került szóba egyáltalán mert nagyban hasonlít a 4-hez… a Black Opsokról fogalmam sincs.

Hát a Modern Warfare kiütte a BO4-t. És ha ez a játék is hasonlóan jó lesz akkor MW is kiüti…

Bár én úgy gondolom az új CoDban a “kampány“ és az esetleges Zombi módon lesz a hangsúly,szóval a MW-ban a free Warzone és Multi része túlélheti :slight_smile:

Mert a BO4 egy foskazal volt.

1 kedvelés

Véleményem szerint nem volt nagyon rossz, de a MW nyilvánvalóan kiütötte, egyrészt mert újabb, sokkal több marketing, sztori mód.
A Cold War a Modern Warfare battle royale módja miatt nem fugja kiütni, kivéve hogyha az Activision nem tervez valamit.

1 kedvelés

Szervusz,
Az a COD amit az Infinity csinál, mint a MW az jó, amit más az hulladék:) Ez kb. törvény:)

Amúgy nem tudom az elnéptelenedés mennyire releváns esetünkben, ugyanis jó kis mindenki által szeretett “karantén” alatt bátyám nosztalgiábol elővette a COD 4 -et, és azzal nyomtuk, nagyon nincs még az sem elnéptelenedve. :smiley:
Úgyhogy nem hinném hogy úgy járna ez is, mint az evolve, vagy a Predator hunting grounds…
Előbbit amúgy kifejezetten szerettem, de egyszerűen nincs nem tud már összerakni egy meccset…
Utóbbi meg zsír új, de már most necces…

Azért a COD 4 meg a BO4 ég és föld. Nézd meg a COD 2-t azt mennyien nyomják még.

Mindig sajnálom, hogy az anti-cheat elavultsága miatt romlik el az online játékélmény.

1 kedvelés

CoD 2 :smiley: :smiley:
Tudnék abból szépeket idézni XD :smiley:

Sziasztok kinek van meg a Call of duty Modern warfare 2 játék szeretnék kooperatív módon játszani valakikkel

Sziasztok, nemrég kezdtem csak el a játékot, pár meccs után 22.es vagyok, valaki szeretne oktatni a játékban és néha picit komolyabban játszani? :yum:
Jó ha van discord is, mert ha beszélni is lehet jobb a csapatmunka. :cookie:

Sziasztok !

Összejött egy nagyon jó kis csapat Cod-ban és arra gondoltam, hogy megosztanám az ismerőseimmel a meccseinket twitchen.
Series x-ről megy direktben a stream pc nélkül.
Minden megy flottul kivéve az in game chat (játékon belüli hang a csapattársaktól) nem megy át sajnos. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy csak Capture carddal fog működni a dolog, de gondoltam rákérdezek itt a fórumon hátha van valaki aki tapasztalt a témában és fog
tudni nekem segíteni.
Szóval az elsődleges dolog az az lenne, hogy működhetne-e Capture card nélkül, ha igen akkor hogyan ?

Ami jelenleg rendelkezésemre áll noti otthon az viszonylag elég regi és gyenge gép.
Intel b960 proci
4gb ram
gt620m talán … ebben nem vagyok biztos
Gondolom ezzel a “konfiggal” esélytelen bármit is
Kezdeni.
Ha a capture card oldja meg a játékon belüli hangátvitelt akkor mi az a konfig amire alapból szükség lenne ? Minimum full hd 60, de ha 4k 60-nal tudnám streamelni az lenne az igazi.
Nem tudom, hogy fontos adat-e, de egy C1-es LG-n 120 hz-en játszom otthon…ez befolyasolja a továbbított képet ?
Előre is köszönöm a segítséget !!

Szia!

Nincs Xboxom, annyit érdemes meg nézned, hátha valami beállítás kérdése.
Illetve a twitch-en max1080p-ben tudsz csak streamelni, 4k-ban nem. Arra nem emlékszem, hogy partnernek is kell-e lenned hozzá, vagy azt már eltörölték.

Rákerestem már, de amit találtam a témában nem oldotta meg a problémám sajnos.

Kicsit off:
Van még hely a csapatban?:roll_eyes: Ugyan ps-em van, de örömmel csatlakoznék többnyire esténként. Viszonylag kevés ismerősöm codozik és egyedül nem az igazi :sweat_smile:

Szerintem nincs akadálya :smile: írd meg a neved

1 kedvelés

Meló után írok, fejből nem tudom az Activision accot😅

Srácok, ha valaki tud valami infót a stream kérdés meg mindig fenn áll… :melting_face: