CoD MW 2019 latest update

Sziasztok!

CoD játékosoktól kérdezném, Nektek milyen hatással volt a játékmenetre az új update?
Nekem undorító módon elkezdett droppolni az fps, totál játszhatatlanná vált. Korábban stabilan 100 fölötti fps-sel nagyon folyékonyan tudtam játszani, most 150 és 30 között ugrál, gusztustalan.
Kérlek osszátok meg velem a tapasztalaitokat.

Köszönöm.

Üdv,
TG

Csak 1 dolgot mondj meg:

Ha másnak is ilyen lett, attól neked jobb lesz? Vagy milyen hasznod származik abból ha más is leírja, hogy igen, ez ilyen?

3 Likes

Bár tény hogy van Guglé, de talán az megnyugtató ha másnál is problémás és nem a saját eszközben kell X-aktában keresni a probléma nyitját.

PS.: Bár ettől függetlenül talán ez elfért volna már egy meglévő MW totyikban, ha van.

Akkor nálad van a hiba!
A Blizzard szerverein voltak karbantartások múlthéten, de csak a bejelentkezés és a game betöltése volt lassabb.

Saját magam megnyugtatása végett, hogy nem nálam van szar a palacsintában. Nem haszonszerzés céljából érdeklődtem más tapasztalatairól. Ugyan Gugliztam a dolgot, de érdemi véleményt nem találtam, 2-3 embertől olvastam hasonló jelenségről, ennyi a történet. Talán nyomozhattam volna kitartóbban mielőtt írok.