COD:MW permabann for no reason?!

Van itt még olyan aki a mai este kapott CoDba egy jó kis permát? miközben fent sem volt? és kb 6 órát játszott vele eddig összesen?!

https://support.activision.com/

1 kedvelés

Hát nemtudom mennyire hihető de alltalaban jogos a ban :sweat_smile:

Nyilvan, megveszek 22k ert egy jatekot szombaton. Letoltom 170gb ot majd jatszok vele kb 6 orat es csalok nem? Make sens to me?! XD ha olvasol activision fórumokat rengetegen irnak, hogy ban wavek vannak, es kb ha reportoltak barmi miatty negy a ban, soha nem hasznalom se a sima chatet es a voice csetet sem. Es semmi mas 3rd party programot.

https://cod.tracker.gg/modern-warfare/profile/battlenet/grecsu%232389/mp itt egy stat tracker, eleg egyértelmű szerintem xd

A semmiért nem szoktak bannolni!
Valami biztos feltűnt valakinek :joy:
Ha pc-vel gamelsz elég ha túl van makrózva az egered…

Semmilyen makrot nem használok :slight_smile:

Nem volt sértő a neved? Nem normális, emberi mérték alapján, hanem az amcsi, pc kultúrához mérten. Pl. XxX_BLM-is-GAY_XxX?

3 kedvelés

grecsu a nevem x’D szóval nem hiszem.

Korzikai nyelven görögöt jelent. Tehát tuti nem sértő.

Most már ezt is tudom, köszönöm! :smiley: De azért elég felháborító, hogy ennyire nem érdekli az activision-t a false positive bannok… legalább valaki csekkolná le ezeket az automata ban után… 22k forint 1 nap letöltés 3 óra játékért nem túl megérős :expressionless:

1 kedvelés

Csak multiztál vagy warzone-oztál is? Ez úgy működik mint bármelyik nagy tartalomszolgáltatónál a moderálás, egy személy megnézi a riportolt kill-t, ha gyanús dolgot lát szubjektíven dönt és senki nem ellenőrzi őket mivel nagyüzemben tolják. Jelenleg a kiadónak a nagy háborgás miatt jobban megéri megtisztítani a game-t a cheaterektől minthogy a te bosszúságoddal foglalkozzon. Én mint gamer örülök annak, hogy egyáltalán egy játék kiadó foglalkozik a cheater problémával nem úgy mint a többi akik le se szarják. Ez van.

Csak multi. Semmi gyanús killem se volt… hát az se túl fasza, hogy akár több ezer ember pénze megy a kukába akik nem csináltak semmit, ha most te is kapnál véletlen egy permát, 3 óra játék után, te is máshogy látnád az egészet…

2 kedvelés

Itt pont az a baj, hogy nem egy élő személy nézi a reportokat,mert akkor nem lenne ennyi false ban…

Fel kell venni a kapcsolatot a supporttal és majd ők megmondják mi volt. Ezen túl minden csak találgatás, aminek nem sok értelme van.

5 kedvelés

Nincs hibátlan ember és rendszer sem.
Nyilván többet hallunk a fals kitiltásokról (ebből kérdés, hogy mekkora a tudatosan csalók, a tudatlanul csalók és a ténylegesen áldozatok aránya), mivel a sikeres tiltásokról csak számok szólnak maximum fél évente, nem pedig részletes fórumposztok.

Remélhetőleg.

Írtam nekik persze, de ugyebár bannal kapcsolatban ticketet se tudsz csinálni, mivel azt írják, hogy az összes végleges és visszavonhatatlan , és nem vizsgálják felül… remélem ezen változtatnak…

Nem tudom hogy megy a Reportok ellenőrzése de fura lenne ha csak úgy kitiltanának mindenkit mindenért.
Gondoljatok bele hány hisztis stb… ember van aki már csak azért is Reportot nyom rád mert éppen pont te nyírtad ki. :joy:

Megnéztem máshol a profilod és egy érdekesség azért volt.
Már.13-án 5killed volt de egyik tracker oldal se lát damage értéket.
Az hogy? :joy: :joy:
Pedig neked vannak beírva a killek!

Előfordulhat false pozitív szinte bármire, BattleEye és a csoda Vanguard is hadilábon állt példának okán egy AfterBurner overlay-jel is…

De nem azzal van a baj hogy kidobna (akár véletlenül is), hanem hogy nem adnak indoklást a ban miértjére és nem lehet kérni rá felülvizsgálatot sem.

Csalni online gamekben rossz én ezt értem, de ha valakit lapátra raknak véletlenül akár és nem lehet felülvizsgáltatni az egy 60EUR-os gamenél úgy gondolom nem fér bele.

5 kedvelés

Persze semmi sem tökéletes…
Csak magamból és társaimból kiindulva, azért fura mert minket már szerintem vagy 100-szor jelentettek csak azért mert nem bírta elfogadni a másik oldal hogy ügyesebbek voltunk.
Ezt onnan sejtem hogy a belső chat megy és ragelnek rendesen :joy: :joy: :joy: :joy:
És még eddig semmi, amit le is kopogok.
Ha meg indokolatlan bann előfordul ,akkor is valamiféleképpen megoldanám hogy a volt profil alapján valami választ mondjanak vagy adják vissza a zsetont.