Colorful iGame GTX 1660Ti Ultra

Sziasztok,

Új gamer-ként a segítségeteket szeretném kérni.

Nemrég vásároltam egy igényesen összerakott számítógépet, amely a címben említett videókártyával rendelkezik. A problémám csak annyi, hogy amint terhelés alatt van a kártya (felpörögnek a ventilátorok) akkor a kártya takarója (műanyag borítás) elkezd berezonálni. Szeretném ezt a hibát orvosolni házilag és ebben szeretném kérni a segítségeteket, hogy találkoztatok-e már efféle problémával. Könnyedén orvosolható illetve mi a legpratikusabb megoldás azelött, hogy elkezdeném a csavarokat akár túlhúzni vagy bármi ehhez hasonló? :slight_smile:

Videót is feldobok róla, hátha így pontosabban megállapítható, mi a nyűgöm

Köszönöm előre is a segítséget.

Hát a videó nem sikerült. :smiley:
De kezdésnek cseréltesd ki a kártyát valami másikra mert csak gari vesztéses megoldások vannak.
Érdekelne a komplett konfig ha már ilyen noname gyártótól van benne a kártya.

Igen, én is most láttam, hogy nem nyerte el a tetszését a Drive-ról nyíltan kiengedett videó :smiley:

intel-core-i5-9400f
msi-mag-z390-tomahawk
kingston-hyperx-predator-16gb-3200mhz
geforce-gtx-1660-ti-igame-ultra-6gb
fsp-hyper-m-atx-desktop-tapegyseg-600w
samsung-970-evo-plus-250gb
seagate-barracuda-2tb-7200rpm

Noname gyártó? Keleten az egyik legismertebb…

Tuti megnézném, nem e laza valamelyik csavar. Simán benne lehet a pakliban, hogy lazán szerelték össze. és egy csak egy műanyag darab.
De egy csere, akár ugyanilyenre, simán megoldhatja.

Mennyire keleten? Ahol így néznek az emberek -.- ? :smiley:
Hát nekem noname. Tech cikkekben/videókban se találkoztam a márkával.
Meg azért így ránézésre nem egy MSI/Gigabyte a cucc.

Konkrétan egész Ázsia. Föciből az a “kevés” terület ismerős lehet.

Pont ezért olcsóbb. Ugyanaz a nyák, csak más borítás. Semmivel nem rosszabb.

image

Felhánytam Youtube-ra a videót, hátha így már stimmelni fog :slight_smile:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat :slight_smile:

Nem is a nyákkal van a gondja a kérdezőnek. :smiley:
Lényegen nem változtat. Azért mert valami ázsiában ismert attól még a vílág többi részén nem fog annak számítani.

@davegeri93
Ott valamihez hozzáér a venti. Vagy kicserélteted vagy “bekopik” idővel. Én az elöbbit javaslom.

Végy egy csomag olcsó öntapadós bútor / padlóvédőt, preferáltan a habosított gumi anyagost. Ha kell méretre vágod és berakod a borda meg a műa. burkolat közé.

image

Ezen behaltam :rofl: Made my day

Csak így egymaskozt ott a colorful az Asus kB keress rá, és amúgy már elég sok helyen lehet kapni ugyan azt tudja mint a többi márka van ahol meg jobban is teljesítenek gamekban. :sunglasses:
És nem mellesleg meg picivel olcsóbbak is ha jól tudom akár 10ezerrel is mint Pl más márka ráadásul saját brendjuk van ezekre kártyákra, nem akarok hulyeseget írni de mikor lefut a gyártó sorrol ugyan azt kapják mint mi az Asus msi stb csak náluk colorful igame stb van és olcsóbban tudják az egész országban adni mert nincs rajta hogy gigabyte, occo de jó :grin:

https://en.colorful.cn/