Complete edition vagy normál kiegészítő?

Sziasztok!
Olyan kérdésem van, hogy ha megvan egy játék lemezen, PS4-ről van szó és megakarom venni hozzá a kiegészítőt de a complete edition (ami tartalmazza a kieget is meg pár ajándék cuccot) jobban megéri árban, akkor ha letöltöm a store-ból a completet, simán felülírja a jelenlegi régit, amit lemezről tettem fel és megkapom a kiegészítőt meg a cuccokat? Vagy le kell törölnöm a régit és a letöltött complete editiont tegyem fel újra? Vagy ilyenkor ez hogy működik? Előre is köszi!

Lehet en vagyok tul almos mar, akkor sorry, de melyik jatekrol is van szo? :smiley:

Jelenleg a Horizon Zero Dawn de igazából mindről :smiley: a lényeg, hogy kieg egy magában majdnem annyiba kerül, mint a complete edition de tapasztaltam már ezt korábban már sok game-nél :smiley:

Igen ez elofordul, egyebkent HZD-nel megeri a kieg, en baromira elveztem azt is kimaxolni :smiley: es “kihat” a jatek vegere, ha korabban befejezed a dlc-t.

image

Szerintem nyilvánvaló, hogy én melyiket venném.
Az legyen a legnagyobb gond, hogy újra kell rakni a gémet.

igen, csak technikailag értettem, hogy ilyenkor újra kell rakni? De nyilván ez nem téma, így egyértelműen megéri, nagyon jó játék :smiley: Köszi a válszokat! :slight_smile: