TheVR Fórum

Conan Exiles Coop-ban hogyan lehet játszatni?

Sziasztok. Conan Exiles - el akarunk haverral játszani Coop-ban de sehogy sem akar összejönni, valaki tudna segíteni benne, hogy hogyan tudjuk megcsinálni? Singleplayer/Co-op-ban csináljuk de mikor meghívjuk a másikat nem engedi be a játékba. Valaki esetleg tudna segíteni ebben, vagy hogy hogyan tudunk servet csinálni?

Battleeye nélkül kell indítani mindkettőtöknek a játékot.
A conan indításánál a második pont.

@fakabat23 Hogy küldöd neki a meghívót?

Te belépsz a saját gamedbe, Esc és invite friend. Ő kap steamen egy felugró ablakot, ott rákattint a csatlakozásra. Neki közben a játék főmenüében kell lennie.
Nekem így működött, Battleeye-al is.

Nekunk nem engedte. Azt irta ki hohy nem jatszik semmilyen szerveren az aki meginvitalta a masikat

A lényeg: a linkben található portokat meg kell nyitni, ha simán BattleEye-al indítjátok.

Nekünk BattleEye nélkül, port nyitás nélkül működik. Egyikünk belép a menübe, míg a másik, a már betöltött game-ből meghívja a másikat az invite friend menüben.

BattleEye-os indításnál nekünk sem találta, a steam kiírta hogy nem játszom semmilyen szerveren.

De megprobaltuk ugy hogy BattleEye nelkul nyitottuk meg. Indotottunk egy uj coopot es akkor sem emgedte be a haveromat. Mert ugyan azt irta ki hohy nem jatszom semmilyen serveren sem.

Szia Cthulhuhun!

Engem az érdekel, hogyha indítunk coopot onnantól külön-külön tudunk játszani azon a serveren vagy csak együtt, szerintem csak együtt működik de hátha.
Köszi ha tudod rá a választ.
Üdv OMG