[Conan Exiles] Társ és csapat keresés

Igen a KuHucLand szeró nagyon fasza, semmi lag, szabályok szerinti játék és jófej magyarok! :wink:

Igen erősen gondolkodok a játék megvételén, de nem tudtam lesz e partner hozzá “közülünk”. Megnyugodtam, meg is veszem este. :smiley:

Én is szívesen csatlakozom ha kialakul egy itteni csapat :slight_smile: Én tegnap vettem meg :smiley:

sziasztok @meranir ahogy mondta táláltunk egy nyugodt kényelmes magyar szervert jó körülmények között ajánlani tudom csak mindenkinek gyűljük oda akár legyen egy THEVR klán is és építsünk fel pár dolgot

Sziasztok! Én is csatlakoznék a Conan TheVR klubhoz :slight_smile: Melyik a fent nevezett két szerver közül ahol többen vagyunk? Előre is köszi

Sziasztok! Nagyon tetszik a game, szeretem a survival játékokat és ezt is kipróbálom. Én is szívesen csatlakoznék klánhoz, vagy hozhatunk létre újat is. Egyedül elég szívás ilyen játékot játszani, tapasztalatból mondom. :wink:

Ciao All! Életem első survival game de nagyon megfogott ,még ismerkedek e fajta játékstilussal de egy jo közösséghez csapathoz szivesen csatlakoznék akik segitenének kicsit nekem.

Sziasztok!
Mi @sigma_2800 -al már csináltunk egy klánt ketten. Szívesen vesszük ha valaki szeretne csatlakozni. Pistiék elvileg holnap fognak nyilatkozni az ügyben :slight_smile:

TheVR szervert elvárni naívság maximum valami crowdfunding módon. Hogy összedobjuk rá. Fenntartani illetve azt moderálni nem biztos hogy ezt akarják a srácok a nyakukba még. 15euro egy ugyanennyi slotos szerver. Amennyiben később is komoly igény lesz rá én bevállalok egy teszthónapot és meglátjuk. De csak a hype miatt ne kergessünk senkit se bele semmibe.

Szerintem nem várt el szervert senki a srácoktól :slight_smile: Csupán arról van szó hogy Janiék beszélni fognak a témáról holnap :slight_smile:

A beállításokban olyan opció is van, hogy low level for laptop. Szóval eléggé be van skálázva a játék. Szerintem menne.

Bal kezesként át akartam állítani a billentyűzet kiosztást, de nem tudom pl a nyilakra átrakni az irányítást. A steam fórumában találtam egy segítséget, hogy iniket kell buherálni hozzá, de érdekelne, hogy másnál is előjött-e ez a hiba.

HY ALL :slight_smile: Már pár napja basztatja az idegzsábám, hogy dobjak e ki rá ennyi pengőt. Látom épül szépül a társaság, megnézném én ezt a közös játékot, régebben rust otztam. De ez Baszóbb. :slight_smile: ha van már működő szerver akkor szívesen csatlakozok

Tegnap játszottam egy pár órát a KiHucLandon, de 20 percenként ledobált. Illetve úgy vettem észre, hogy a szerver állt le állandóan. Ez csak nálam volt, vagy még tényleg ilyen hektikus?

Mindenkinél ez volt, de ilyen még nem történt. Ma 4ig karbantartás van, után megint lesz szerver. Később egyébként még fent voltam és semmi gond nem volt, még csak lag sem. Reméljük megoldódik a helyzet és nem sűrűn lesz ilyen, mert máskülönben nagyon jó a közösség meg a szerver :slight_smile:

Tegnap este 11 fele nekem is kiírta többször, hogy no connection, de ha nemet nyomsz akkor észhez tér a kapcsolat pár másodperc után. Nem hiszem, hogy a játék a hibás, szerintem szerveroldalon volt gond. Talán a terhelés miatt.

Illetve hozzászólva a VR szerver témához.

Szerintem sem lesz ilyen, hogy közös költséges TheVR szerver. Sok gond lenne belőle pluszba Pistiéknek is, ami nem hiszem hogy gyümölcsöző akárkinek is. Én úgy gondolom, hogy max lesz egy pár közös stream a nézőkkel egy zárt szerón, ahol lesz használva ez a PÉZ rendszer, ami által eldől, hogy ki is játszhat velük. Lehet hülyeség, de látok benne fantáziát :wink:

Szia f4nyuvo,

nem érdemes vacakolni a bill. kiosztással. Bal kezesként szintén kipróbáltam, de ahogy írtad a nyilak nem működnek és sok más billentyű sem.
Néhány teljes játékban sem lehet jól átállítani a billentyűket hibák nélkül. Ebben az early acces game-ben is várni kell még ezzel, szerintem!
Egyébként ez nem rossz téma, sok bal kezes játékos, jobbal egerezik… Ha csak az ergonómiát nézzük, jóval kevesebb egér van a piacon.

Nekem már nincs energiám átszokni… :frowning:
Viszont ha kikapcsolom a chat-et, akkor működnek a nyilak (mivel gyárilag arra van beállítva, hogy a chatben lehessen görgetni).

Ciao kis segitséget szeretnék kérni hogy találom meg és tudnék csatlakozni a forumon megnevezett KuHucLand szerverhez közös játék céljából ?