[Conan Exiles] Társ és csapat keresés

Válaszoltam már Discordon

Igen láttam kösszi majd probálkozom akkor frissités miat nem látom a szerot

Sziasztok. Nem találtam meg felelő helyet, ezért itt kérdezném meg:

Nem tudjátok, hogy a srácok a streamben milyen szerver beállításokkal játszottak? Mint pl. hanyas fejlődési rendszer, stb? :slight_smile:

Sziasztok, előre is bocsi, ha nem idevág pontosan a téma. Rettentően tetszik a játék, de nem épp atomerőművel rendelkezem.
Gépem:
Intel i3-4330
GeForce GTX 650
4 Gb RAM

Meg merjem venni a játékot, vagy felesleges pénzkidobás lenne számomra?
Köszönöm előre is a segítőkész válaszokat!
(Amennyiben elfutna nálam, úgy szivesen kezdeném köztetek egy magyarok által “lakott” szerveren)

Sziasztok csatlakoznék hozzátok én is :slight_smile: ! https://steamcommunity.com/profiles/76561198366151811/

Halihó srácok! Pár napja már én is beruháztam erre a gamera. Ahogy olvastam megvan már a gyülekező szerver, holnap szerintem meg is vizsgálom közelebbről.

A logod az wolfram alfa? :smiley:

Hello újra Vágre működik a szerver lehet nyomni !
PVE szerver x2 mindenre
Szerver neve : [HUN]AlmostCasualPVE

játékon belül is megtalálhato de ha mégsem itt az ip:163.172.19.244:37616

Srácok,köszi mindenkinek a szervereket…jól mennek :slight_smile: végre valahol lehet nyugalomban játszani…

Nem tudtam várni, így rákerestem most, de KuHucLand szerót egyelőre nem látom. Esetleg még tart a karbantartás?

Megtaláltam, Unofficial és névre keresés szűrőkkel. Zsír. :smiley:

Elhamarkodtam kicsit. Azért a játékon belüli szerver keresés érdekes. Elkezd egy processzt, és ha közben szűrsz, nagyon nem úgy reagál ahogyan várnám.

Epic

Sziasztok! Tegnap discordon beszéltem már pár emberrel a játékkal kapcsolatban, úgyhogy csatlakozni fogok mindenképp a conan játékosok soraiba. Bízom benne, hogy egy nagyon jó társaság jön össze :slight_smile: Bár a vr közösség sose volt egy rossz társaság :smiley:

Sziasztok a Conant hogyan érdemes megvenni steamen ? Alapjátékot vagy a barbarian editiont ?

Úgy látom néhány extrát tartalmaz, nekem elég volt csak a játék.

rendben köszi :smiley:

Van most valamilyen élő szerver??

Persze :

Jó válogatást.

VR szerver nincsen majd ha kijön a játék EAból talán akkor lesz.

Sziasztok srácok!

A mai nappal páran elindítottunk a PVP Role-play server [HUN] nevű szerverünket. Valamilyen okból kifolyólag még név alapján nem megtalálható a szerver, ezért csatlakozni a PVP Role-play Server [HUN] steam csoportban leírtak szerint tudtok.

A szerver 40 fős, klán limit 15, valamint apró módosítások vannak a szorzókat illetően.

Várunk titeket!