[Conan Exiles] Társ és csapat keresés

Jól hangzik ! De nem működik a link :slight_smile:

Szia!

Most ellenőriztem steam-en, szerver hozzáadása és működik.
Pontosan hol próbáltad? Helyes címet adtál meg? Milyen linket próbáltál?

meg van már köszi! Annyi hogy játékban nem látni amit építész vagy nem mutatja az előnézetet hova tenném le az alapot pl, vagy falat vagy bármilyen építményt. másnál is jelentkezett ez?

Nekem ilyen nem jelentkezett. Mindig látom előnézetben.

Köszi ! hát ez remek… akkor nem tudom mi lehet

Nálam is ugyan ez van :frowning:

Alakul már a csapatunk :wink: @survivalblaise fasza a szerver, jó a közösség és király lesz a roleplay része is :slight_smile:

Azt olvastam valahol, hogy csak Single Player / CO-op módban tűnt el a legutolsó frissítéssel. Nálam is ez van. Ha szerveren játszol akkor elvileg rendben van. Remélem hamar kijön a javítás :frowning:

Valaki jönne esetleg játszani? Ez a szerver akkor még él?

Igen a szerver él és egyenlőre szuperül müködik :slight_smile:

A hétvégén ismételten a PVP Role-play szerver [HUN] Nitrado.net (Facebook csoport) EXP famr event lesz. Kill EXP 2.5, farm EXP 1.5.

Jövőhéten Boss Event lesz. Gyere és érezd jól magad! :smiley:

KuHucLand RP Hun - 87.242.13.23:7777

40 fős szerver - 95% uptime - 5% a frissítés miatt van

PVE zóna a kezdőknek, ami a hónap 20. napja után a hónap végéig PVP zónává alakul.

Kereskedelmi zóna a “Kéz”-nél

Igazságos és korrekt Admin. - Itt az admin csupán 1 játékos, ugyan olyan mint ti vagytok! Erejét csak is akkor használhatja, ha az adott szituáció megköveteli!

2017.02.03.-án indult a szerver.

Magyarországról hostolva!

Ha van kedved nézz be hozzánk.

Szervert megtalálod: UnOffical/KuHucLand RolePlaying HUN név alatt!

Üdvözlet mindenkinek!

Egy új magyar szervert szeretnék a figyelmetekbe ajánlani, amit jelenleg én bérelek a gportáltól, a játék hivatalos európai szerver szolgáltatójától. A szervert alapvetően a saját karakteremnek bérelem, és magam mellé keresek játékostársakat pvp-re. (Nem a bérlés költsége nem okoz problémát, és a játék hivatalos megjelenéséig fent fogom tartani.)
A szerver a hivatalos pvp szerverek (Purist) beállításait kapta, az XP-n van 3-as szorzó, hogy a karakterek gyorsan fejlődjenek és az új játékosok se kerüljenek hátrányba.( A lvl 25, és T2 felszerelés, kényelmes 3 óra játékidövel elérhető.)
Az avatarok ki vannak kapcsolva, mert jelen formájukban brutálisan erősnek tartom őket.
Alapvetően olyan játékosokat várok, akik nem ijednek meg a véres, és brutális pvptől és képesek egy ilyen környezetben boldogulni akár magányos farkasként (solo) vagy kis csapatban ( clan size: 5 fő) alá Rust style!
Nem itt nincsen klánok tanácsa, és nem kell előre 3 példányban formanyomtatványon bejelenteni azt, hogyha egy másik játékost kupán akarsz vágni! :smile:
A szerver elérhetősége:

Server Name: [HUN][PVP_3xXP] The Nomad (Avatar_OFF)( wipe : 03.20. )

Server IP: 176.57.160.95:29200 (Query Port: 29215)

Köszönöm a figyelmet!
Szevasztok!

Udvozlet Mindenkinek!

Frissen ropogosan a Furnacebol kijovo szerveremet szeretnem reklamozni.

Ip.: 147.135.157.44:7777

Amit a szerver kinalni tudd a jatekosoknak:

1. A szerveren allandoan van Admin vagy moderator akik segitenek barmiben.
  2. A szervert a playerek alakitjak. Demokratikus szerver fejlodes.
  3. A szerveren ARENA uzemel, heti kihivasokkal es a veluk jaro jutalmakkal.
  4. Tobb fele jatek megoldas. Pl.: Arena parbaj, Player vs Player, Rablasok stb…
  5. Az elso 5 clan akinek 5 fo van benne a clanjaba jutalmat kap.
  6. Ts3 szerver van barki aki jatszik igenybe veheti a clanok sajat szobat is kerhetnek.

Amit nektek kell adni cserebe:

Minnel tobben csatlakozni es jol erezni magatokat. >D

team Link.: http://steamcommunity.com/groups/DanteHunInferno

Üdv!
Egy aktív magyar szervert keresnék. Nem tudom, hogy az ezelőttiek amiket írtatok még aktuálisak e, viszont a játékkal most kezdtem játszani, de csak single-ben. Kicsit kezd monotonná válni, és a jelen állás szerint 70% farmolás a készletek utánpótlása miatt, és csak 30% felfedezés. Nem tudom, hogy Klánban könnyebb lenne e. Abban is gondolkodtam. Igazából csak egy jó szervert keresnék, aztán meglátom. Fő profil, hogy megértsem a helyieket és pve legyen ne pvp :slight_smile:

Szép napot!

Szia. A szerver pvp ìgy van èrtelme a multiplayer jàtèknak szerintem. Clànbam minden könnyebb ès èlvezetesebb. Nèzd meg a szervert minden kèp aztàn el döntöd megfelel vagy nem. Vàrunk szeretettel ès persze segìtünk ahol tudunk. Mèg egy hasznos informàciò a szerver frissen lett wipe.olva mivel nagyon be lett èpülve. Szòval most mindenki elejètől kezdi a dolgot jò idő ez a csatlakozàshoz. Az összes clan a szerveren baràtsàgos. A rade iďő van a szerveren ìgy a nem tudnak csak ùgy alantos mòdon ki fosztani. :wink:

Létezik még ez a szerver?

Szervusztok. Egy kis szösszenet az én szemszögemből, hogy aktualizálás is legyen.

Történet: A fiúk 7-8 hónapja stream-elték a játékot, amely azóta körülbelül fix időszakonként patcheket kapott és kap. Az én tudomásom szerint játékoptimalizálás nélküli hotfixek, módosítások és plussz dolgok kerültek be. De mindegyik apróság egy kis sugar into the cake feeling. Néhány olyan apróság is, amihez még mindig nincs base, ergó előkészület a továbbiakhoz. Pl.: Sorcery/Necromancy van tervezve a játékba és már hónapok óta vannak cuccok, amik majd kellenek hozzá a gyakorlatban, de ez a játékmód nincs “bekapcsolva”. Viszont már nagyon sok ilyen nem használható cucc rendeltetésszerűen használhatóvá vált, ahogy jöttek ki a kisebb patch-ek.
Szóval folyamatosan ment a játék, szokásos trollkodások, glitch-ek kihasználásával csalások is előfordultak, mert az emberek ilyenek (kóreaiak, franciák, németek akcióival én magam személyesen is találkoztam, de igazából senki sem maradt ki a trollkodásból). Aztán júniusban jött a csavar: climbing patch!!! Azzal, hogy mászással bárhova eljuthatsz-bejuthatsz, mintha egy teljesen új játékot kaptunk volna. Teljesen át kellett gondolni mindent a játékmenettel kapcsolatban, a “bevált taktika” lufija azonnal kipukkadt.
Sajnos csak nem rég láttam azt a HH-t amiben meg lehet nézni, hányan játszanak pl steam-en egy játékkal. Eddig azt nem figyeltem, de a mai napon steam-szinten egyszerre 4k játékos körül volt fent, de bármikor van fent 1-2k körül, tehát a 100-as lista alján azért mindig ott van.

Legutóbb augusztusban volt még mind-blow (legalábbis nekem), amikor kiadták a hideg északot. Megduplázta a pálya méretét, ami amúgy sem kicsi, fejlesztették az npc AI-t, harcrendszer, karaktereket, pontokat, stb-stb, tengernyi új dolgot még és természetesen tengernyi javítani való bug-ot is.

PVP vagy PVE
Én single-playerben kezdtem, majd találtam egy PVE szervert, ahol kibontakoztam, majd Official PVP lett az, ami következett. Nagyon ügyesen, taktikusan és gyorsan játszva teljesen lényegtelen volt, hogy PVP. Mindenkit le lehet győzni, mindent túl lehet élni. Mivel emberek játszanak ellenünk, természetesen PVP előfeltétel: Sose légy naiv, ez nagyon fontos!

Személyes hozzávaló: Jani és Pisti által lettem megfertőzve, azóta majdnem 1300 órám van benne.
Viszont az új pályarészen még nem játszottam sokat, engem megtalált valami folyamatos crash-elés. Szóval a Frozen North kiadása után leálltam, de időnként visszatérek megnézni, hogy kiadták-e már a hotfixe(ke)t, optimalizálást, vagy valami… Amint az megvan, újra az első lesz a számomra, természetesen szívesen játszanék veletek együtt.
Az én véleményem a saját szerverrel kapcsolatban az, hogy nem szükséges. Nem rossz ha van, de igazából csak játszani kell. Bármikor, bárhol, bármeddig lehetsz baszó karakter a játékban.

Saját játékmegítélésem eme kérdésre adott válaszom alapján készül el: “El tudod magad képzelni, hogy 60 évesen is játszol vele?” Mindent összevetve az én válaszom ennél a játéknál igen… Ezért a véleményem az, hogy Best Buy Ever. Még akkor is, ha nem kerül ki early acces-ből és befuccsol.

Alapból engem egyből kenyérre kent a game, amikor Pistiék játszottak vele, de te ahogy még írtál is róla, és nem ismerném, azon nyomban meglesném, mi is ez a móka. Ty! Csak egy bánatom van, PS4-re nem tudni mikor jön ki, már ha egyáltalán kijön.

Köszi :slight_smile: Úgy tudom valamelyik ps-re átrendezték most és lehet, de én pc-s vagyok, konzolokhoz nem nagyon értek, vagy ilyesmi.
De most még tényleg nem érdemes elkezdeni. Nézd a jó oldalát: remélem a bánatod elmúlik, mert akkor az azt jelenti, hogy a játékot befejezik :slight_smile: