[Conan Exiles] Társ és csapat keresés

Hát igen bízom benne, hogy egyszer a végére érnek és nem marad earlyben mint mondjuk a The Forest. 2018 elejére ígérik, most olvastam egy augusztusban publikált cikkben. Az meg nemsokára itt lesz, aggodalomnak nyoma se rajtam. :slight_smile:

Esetleg van kedve valakinek játszani vele?(Többen)
Eddig csak egyedül játszottam vele és sajnos egy idő után megunható volt amikor utoljára játszottam vele, így szeretnék lehetőleg többen játszani vele.
Jobban preferálnám lehetőleg a PVE-t mert még annál is csak az elején lehettem PVP-hez több “Szakértelem” kellene nekem szerintem :smiley:
Így ha valakinek lenne kedve játszani akkor vevő vagyok rá, általában késő délután/este felé vagyok elérhető.

Én továbbra is játszok vele (jelenleg 1800 órám van benne).
Az official#211-es szerveren (PVP) a hajótól északra megtalálhattok a május 8-ai teljes szervertörlésig.

Én legfőképpen PVP-n nyomulok, a PVE tényleg megunható. Ha kialakulna egy pve-s közösség, akkor én is bizonyára ott lennék.

Bocs ha nem ide illő téma. Kijött 05.08-án a Conan PS4-re is és van olyan hogy Conan Exiles Day One Edition , ez mit akar jelenteni?
Köszi, és még1x bocsi ha rossz helyre íródott.

Az én tudomásom szerint:

Akik az Early Accest vették meg (ahogy én is) Conan királyi páncélját tudják maguknak craftolni bármelyik és összes szerveren, és aki a Day One edition-t (nem csak PS4-re, a többire is van Day One), tehát launch utáni verziót rendelték elő, az Conan “Atlantean” típusú kardját tudják gyártani, gondolom úgy ahogy én a páncélt… Vannak még egyáltalán nem jelentős különbségek, de nem néztem utána pontosabban.

Ezt is köszi egyelőre. :metal:

Halihó! Ma vettem meg a gammát és ha tudok csatlakozni valakihez játszani akkor annak nagyon örülnék mert egyedül kicsit unalmas a játék vegyetek fel steamen és írjatok rám :slight_smile: Szörnyű a nevem a steamen de ez van:D sfricardo keressetek rá

Helo sziiasztok! Ma vettem meg a játékot és embereket keresek akikkel tudnék játszani! Mindegy milyen szerverre mennék nekem mind a 2 jó PvE vagy PvP! Vegyetek fel barátnak a steamen sfricardo :smiley:

sziasztok
én is játszok még vele van 160 órám benne kb
ha van csatlakozási lehetőség valakihez valakikhez élnék vele
pvp -pve mindeggy

Az érdeklődőknek felsorolok pár népszerű, magyar szervert. Alapszabály ugyebár, hogy épületeinkkel nem blokkolunk értékes nyersanyaglelőhelyeket, nem szemetelünk (ha nem használod, bontsd le). De szerverenként egyedi szabályok is lehetnek, érdemes utána nézni, még bannolás előtt.
Kezdőknek és olyanoknak, akik régen játszottak:

• Conan Magyar exile szerver (PvE)

További PvE szerverek:

• HGN.hu szerver (én itt vagyok megtalálható)
  • H-K-B Team 3X xp/ 3X harvest
  • [HUN] MCRAFT.HU PvE Relax szerver
  • Stark Panzer

Roleplay szerver:

• Catullian exiles (itt is megtalálható vagyok)

PvP szerverek:

• [HUN] Claymore
  • Kamushika Magyar szerver
  • Frostbite
  • KuHucLand

Természetesen elérhetőek még magyar szerverek, de talán ezek befogadóképessége magasabb az átlagosnál, erre is gondolni kell.

Én vevő vagyok csak legyenek emberek egyedül dög unalmas :frowning:
H-K-B Team szerveren fent vagyok de többnyire 10 átlag player és azok is néhányan játszanak csoportban… :frowning:

[quote=“16lamb16, post:93, topic:1544, full:true”]
Én vevő vagyok csak legyenek emberek egyedül dög unalmas :frowning:
H-K-B Team szerveren fent vagyok de többnyire 10 átlag player és azok is néhányan játszanak csoportban… :frowning:
[/quote]

Rip :frowning:

én is ott vagyok
a szavannás résznél

Sziasztok! :crossed_swords:Endless PVP World​:crossed_swords:

Friss PvP szerverünk várja új és tapasztalt játékosait!

Amit kínálunk:

• Szinte 0-24 aktív adminok
  • Jó környezet, fair küzdelmek
  • Esti Raid időszak
  • Admin AI bázisok raidelési lehetősége komolyabb lootért
  • Stream eventek, bázisok bevétele jutalomért

Endless PVP World csapata
195.201.169.204:37915

Kreatív percek.

ezt mind kifarmoltad? :'D

Sehol nem vagyok admin, úgyhogy természetesen igen.

Sziasztok!

Magyar Conan Exiles pvp szerver várja az új játékosokat! 2018. 06. 03.-án nyílt a szerver.
Pár csapat már elkezdte a beköltözést de van bőven hely (50 slot)
HUN Vér és Becsület Gaming Covenant
IP : 176.57.160.57:28600

Gyertek csak bátran és jó szórakozást!

Kreatív percek kettő:

Erre annyit tudok írni hogy te beteg állat xD
Nagyon Epic! :smiley: